Program telewizyjny stacji polskich i zagranicznych

PROGRAM TELEWIZYJNY

Przykrywkowcy. Podwójna gra

JUTRO 21:30 pon, 17.06

Dokument o agentach, którzy działają w warunkach skrajnego ryzyka. Przenikają do grup przestępczych i współpracują z najniebezpieczniejszymi gangsterami. W programie zdradzają tajniki zawodu.

Witamy w Mooseport

JUTRO 20:10 pon, 17.06

Monroe Cole, były prezydent USA, spędza emeryturę w rodzinnym Mooseport. Miasteczko szykuje się do wyborów, a dawna głowa państwa do objęcia posady burmistrza. Cole nie ma wątpliwości, że wygra. Jednak na horyzoncie niespodziewanie pojawia się poważny kontrkandydat, hydraulik Handy. Kampania wyborcza staje się coraz bardziej zaciekła. Na obyczajową satyrę zaprasza Gene Hackman, wcielający się w bardzo zadufanego w sobie polityka.

Tatuaż

JUTRO 23:10 pon, 17.06

Dolny Manhattan. W dzielnicy grasuje seryjny morderca. W ślad za psychopatą rusza detektyw Malloy. Jednym ze świadków w sprawie jest niepozorna nauczycielka literatury – Frannie Avery.  Policjant i pani od angielskiego zaczynają gorący romans. Okazuje się jednak, że z każdym dniem kobieta jest w coraz większym niebezpieczeństwie. Jane Campion, zdobywczyni Oscara i canneńskiej Złotej Palmy, przenosi na ekran kontrowersyjną prozę Susanny Moore. Bądźcie gotowi na bezkompromisowy, przesycony seksem thriller, w którym główne role grają Meg Ryan oraz Mark Ruffalo.

Oli i Luna

JUTRO 17:35 pon, 17.06

Oli i Luna, dwaj koci przyjaciele, uwielbiają podróże. Paryż, Turcja i Mumbaj to jedynie niektóre spośród miejsc, które odwiedzają w poszukiwaniu nowych przygód. Przemierzając świat, bohaterowie równocześnie bawią się i uczą.

Kill Bill

JUTRO 20:00 pon, 17.06

Samurajskie miecze, sztuki walki i potoki krwi. Quentin Tarantino dalej śni jaskrawy sen kinofila. Bohaterką jego dwuczęściowego filmu jest była płatna zabójczyni, mszcząca się na kolejnych osobach, które usiłowały zabić ją w dniu ślubu. Na samym końcu czarnej listy znajduje się Bill – jej dawny mentor i kochanek.

Wielkie kłamstewka

JUTRO 20:10 pon, 17.06

Oto i znowu one – kobiety z sielskiego Monterey, które połączył mroczny sekret. W drugim sezonie obsypanego nagrodami kryminalno-obyczajowego serialu powraca zagrany aktorski zespół: Reese Witherspoon, Nicole Kidman, Shailene Woodley, Laura Dern i Zoë Kravitz. Ponadto do obsady dołącza Meryl Streep, pierwsza dama amerykańskiego kina.

Instynkt

JUTRO 20:00 pon, 17.06

Były agent CIA Dylan Reinhart zostaje poproszony o pomoc w rozwiązaniu trudnej sprawy. Wraz z detektyw Lizzie Needham i agentem Julianem Cousinsem Reinhart próbuje schwytać seryjnego mordercę.

Pokaż mi, gdzie mieszkasz

JUTRO 21:00 pon, 17.06

Pokaż mi, gdzie mieszkasz, a powiem, kim jesteś. Filozof Philippe Simay sprawdza, jaka jest zależność pomiędzy architekturą a stylem życia. Kolejno odwiedza przeróżne egzotyczne miejsca, od Chin po Peru.

Trwa ładowanie ...