Dekoder nie reaguje na pilota. Co zrobić?

Upewnij się, że baterie nie są rozładowane oraz że są poprawnie włożone do pilota. Jeśli baterie są sprawne, wyciągnij je z pilota, naciśnij klika dowolnych przycisków, a następnie włóż baterie do pilota.

Jeżeli powyższe działania nie przyniosły oczekiwanego rezultatu należy zrestartować dekoder w tym celu przełącz dekoder do trybu czuwania stand by, a następnie odłącz dekoder od prądu.

Podłącz dekoder ponownie do zasilania i poczekaj, aż ponownie się uruchomi (może to zająć kilka minut). Gdy pojawią się kanały sprawdź czy pilot działa.

W przypadku uszkodzenia pilota, konieczne jest sprawdzenie całego zestawu (dekoder, pilot zasilacz) u Autoryzowanego Przedstawiciela nc+. W razie stwierdzenia wady nie jest wymieniany cały zestaw, tylko zepsuty element (w tym przypadku pilot). Wyjątek stanowi sytuacja w której dystrybutor nie posiada danego elementu zestawu.

Jeśli pilot nie działa na skutek wewnętrznej usterki podzespołów - wymiana będzie bezpłatna.

Jeśli został uszkodzony mechanicznie - jego wymiana nastąpi po zapłaceniu odszkodowania u dystrybutora.

Adresy Autoryzowanych Przedstawicieli nc+ znajdziesz tu>.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>