Jak zaktualizować oprogramowanie dekodera?

Dekodery nc+ będące w trybie czuwania, każdej nocy weryfikują, czy jest dostępna nowa wersja oprogramowania dla dekodera. Jeśli taka aktualizacja jest dostępna dekoder automatycznie ją pobiera.

 

Jeżeli urządzenie nie było podłączone do sieci elektrycznej lub jakość dostarczonego sygnału z anteny satelitarnej była niedostateczna, dekoder nie miał możliwości pobrania aktualnych informacji z satelity.

Aby ręcznie zaktualizować oprogramowanie dekodera wejdź do MENU dekodera wciskając na pilocie od dekodera przycisk SETUP.

Używając przycisków LEWO / PRAWO wybierz zakładkę INSTALACJA, a następnie przyciskami GÓRA / DÓŁ wybierz pozycję „AKTUALIZACJA DEKODERA”. Wybór potwierdź wciskając OK.

 

 

Potwierdź chęć aktualizacji oprogramowania wybierając „KONTYNUUJ”.

 

 

Dekoder sprawdzi, czy dla dekodera jest dostępna nowsza wersja oprogramowania niż obecnie zainstalowana.

 

 

Jeśli nie będzie nowszej wersji oprogramowania zostaniesz poinformowany o tym poniższym komunikatem:

 

 

Jeśli będzie dostępna nowsza wersja oprogramowania dekoder poprosi o potwierdzenie, że chcesz zaktualizować oprogramowanie. Po akceptacji dekoder się wyłączy i przejdzie w stan aktualizacji. Przez cały proces aktualizacji będziesz informowany o postępie instalacji poniższym komunikatem:

 

 

UWAGA - w trakcie aktualizacji oprogramowania nie należy odłączać dekodera od sieci elektrycznej, gdyż grozi to jego uszkodzeniem.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>