Jak dokonać płatności w moje nc+?

Płatność poprzez internetowe centrum Abonenta moje nc+, pod adresem moje.ncplus.pl, to dostępny 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, wygodny i bezpieczny sposób na dokonanie wpłaty.

Płatność jest realizowana online i polega na dokonaniu jednorazowej wpłaty bezpośrednim przelewem internetowym – ePrzelewem lub kartą płatniczą oraz BLIK. Operatorem płatności online jest Blue Media S.A. Regulamin usługi znajduje się TUTAJ.

To proste! Aby dokonać płatności zaloguj się do moje.ncplus.pl używając adresu e-mail oraz indywidualnego hasła.

Jeśli nie masz jeszcze konta, utwórz je korzystając ze wskazówek, które znajdziesz  TUTAJ.

 Po zalogowaniu do serwisu na ekranie głównym wybierz przycisk „ Przejdź do płatności” .

  • Po kliknięciu „Przejdź do płatności” otrzymasz komunikat o wysokości opłaty prowizyjnej, którego akceptacja jest konieczna do kontynuowania procesu płatności.

  • Zostaniesz przekierowany do strony płatności operatora Blue Media . Na formatce płatniczej Blue Media wybierz preferowaną formę płatności: eprzelew, karta płatnicza lub Blik.
  • Uzupełnij kraj zamieszkania oraz adres e-mail, na który chcesz otrzymać potwierdzenie transakcji.
  • Zapoznaj się i zaakceptuj warunki regulaminu usług płatniczych.
  • Po podaniu powyższych  danych, kliknij przycisk Zapłać (uwaga! przycisk pozostaje nieaktywny w przypadku braku wypełnienia wymaganych danych)

Dokonanie płatności poprzez moje nc+ jest od razu odnotowane i nie wymaga dodatkowego potwierdzania płatności przez Abonenta.

Opłata za płatności online przez moje nc+ wynosi 0,75 zł. Operatorem płatności jest Blue Media S.A., regulamin usługi znajduje się TUTAJ

Jeżeli wybierzesz metodę płatności eprzelew lub BLIK numer konta widoczny na stronie płatności jest inny niż Twój indywidualny numer konta przypisany do Twojej umowy. Jest to numer konta Blue Media wykorzystywany wyłącznie do przekazania płatności online. Nie używaj go do wpłat dokonywanych indywidualnie.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>