• .

KANAŁ BBC EARTH ODKODOWANY DO 4 STYCZNIA 2018

OGLĄDAJ BŁĘKITNĄ PLANETĘ II W CZWARTKI O 19:55

Przygoda BBC z oceanami rozpoczęła się około dwudziestu lat temu, kiedy grupa filmowców z BBC Natural History Unit postawiła sobie za cel nakręcenie o nich serii filmów przyrodniczych z wielkim rozmachem i na niespotykaną dotychczas skalę. Narratorem nadawanej w 2001„Błękitnej Planety” był Sir David Attenborough, produkcja zdobyła wiele nagród i utrwaliła niezrównaną renomę BBC w dziedzinie filmowania podwodnego życia.

Dziś, wraz z kolejnym pokoleniem, BBC powraca do podwodnego świata w drugiej odsłonie serialu. Na przestrzeni ostatnich lat zmieniła się nasza wiedza o tym, co kryją fale mórz i oceanów, „Błękitna Planeta II” wykorzystując przełomowe okrycia nauki o morzu oraz najnowsze zdobycze technologii, eksploruje nieznany dotąd podwodny świat. Podczas ponad czteroletniego okresu realizacji twórcy serii odbyli 125 ekspedycji, odwiedzili 39 krajów i filmowali na wszystkich kontynentach i oceanach. Spędzili ponad 6 tysięcy godzin nurkując i filmując wszystko począwszy od dobrze nam znanych wybrzeży po morskie głębiny. Dzięki ich niesamowitej wytrwałości, pasji i zaangażowaniu powstała produkcja, która umożliwi widzom uchwycenie życia niezwykłych morskich stworzeń, przenosząc w ich magiczne światy.

Radiohead, jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych na świecie, i Hans Zimmer, wybitny kompozytor muzyki filmowej, połączyli siły, aby stworzyć wyjątkowy utwór do serii. Kompozycja zainspirowana dźwiękami „Błękitnej Planety II” to remiks utworu „Bloom”, z albumu „The King of Limbs" z 2011 roku, nagrany przez Radiohead i Hansa Zimmera w wersji symfonicznej w kultowym londyńskim studiu nagrań AIR. Utwór z nową wersją wokalu w wykonaniu frontmena Radiohead Thoma Yorke’a jest produkowany przez Russella Emanuela z Bleeding Fingers Music, firmy producenckiej stojącej również za sukcesem nominowanej do nagród BAFTA i Emmy ścieżki dźwiękowej do serii BBC Earth „Planeta Ziemia II”. 

Więcej o ramówce BBC Earth >>

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>