Prezent dla abonentów nc+

Prezent dla Abonentów – FILMOWA WIOSNA DLA NIEJ I DLA NIEGO. Kolekcja filmów VOD

JAK OGLĄDAĆ ?

KOLEKCJA DLA ABONENTÓW

Liczba dostępnych filmów:
15

Baranek Shaun

Bystry Bill

Dzielny kogut Maniek

Gang Wiewióra

Baranek Shaun
Opis
Kinowa opowieść o przygodach Baranka Shauna, bohatera jednego z najbardziej popularnych seriali animowanych dla młodszych i trochę starszych. Niepokorny i skory do pakowania się w tarapaty baranek Shaun, wykorzystując nieobecność gospodarza, postanawia wybrać się na wycieczkę do miasta. Nie do końca przemyślana wyprawa w towarzystwie psa Bitzera i innych przyjaciół z farmy obfitować będzie w różnego rodzaju przygody oraz niebezpieczeństwa, czekające w metropolii na nieznające świata zwierzęta.
Obsada
Reżyser
Mark Burton, Richard Starzack
Gatunek
Familijny
Produkcja
Francja, Wielka Brytania, 2015
Bystry Bill
Opis
Pełna zwariowanych przygód i humoru opowieść o dzielnym misiu koala i jego przyjaciołach z australijskiego lasu. Bystry Bill to uroczy i pomysłowy miś koala, który marzy o wielkiej przygodzie. Pragnie pójść w ślady swego taty podróżnika, który dawno temu zaginął podczas jednej z wypraw. Mały koala wierzy, że może go odnaleźć. Pewnego dnia porzuca więc swój zielony dom i wyrusza w drogę. Ślady wiodą go hen w odległe i dzikie australijskie ostępy. Podczas podróży Bill zyska grono kolorowych przyjaciół: kangura, dziobaka i zwinną jaszczurkę. Z ich pomocą łatwiej będzie prowadzić poszukiwania ukochanego taty.
Obsada
Józef Pawłowski, Dominika Kluźniak, Robert Rozmus
Reżyser
Deane Taylor
Gatunek
Familijny
Produkcja
Australia, 2015
Dzielny kogut Maniek
Opis
Maniek – dzielny kogut, który nie da się zrobić w jajo, w szalonej komedii o tym, jak uratować rodzinny kurnik. Sympatyczny nieletni kogut Maniek zawsze marzył, by zostać mistrzem. W dowolnej dziedzinie. Niestety los rzucił go ku agroturystyce. Krótko mówiąc Maniek jest małym wiejskim kogutem o wielkich marzeniach i nic nie wskazuje na to, by coś miało się w tej sprawie zmienić. Aż do dnia, gdy podstępny rolnik (dla przyjaciół farmer) doprowadza gospodarstwo na skraj ruiny. Maniek wraz z ekipą przyjaciół z kurnika oraz kopą dzielnych jaj musi stanąć w obronie rodzinnego domu.
Obsada
Paweł Ciołkosz, Jarosław Boberek, Grzegorz Pawlak, Monika Krzywkowska
Reżyser
Gabriel Riva Palacio Alatriste, Rodolfo Riva Palac
Gatunek
Familijny
Produkcja
Meksyk, 2015
Gang Wiewióra
Opis
Spiżarnia pełna orzechów to marzenie każdej wiewiórki. Nie inaczej jest w przypadku WIEWIÓRA – nieco gburowatego mieszkańca miejskiego parku. Gdy w pobliżu swojego domu odkrywa sklep z orzechami, ma tylko jeden cel. Dobrać się do zgromadzonych wewnątrz skarbów. Zaczyna organizować ekipę, by zrealizować wielki skok, który ustawi ich na całą zimę.
Obsada
Andrzej Grabowski, Sonia Bohosiewicz, Weronika Rosati, Cezary Pazura
Reżyser
Peter Lepeniotis
Gatunek
Animacja
Produkcja
USA, Kanada, Korea Południowa, 2014

Koko smoko

Listonosz Pat i wielki świat

Małpy w kosmosie

Pszczółka Maja. Film

Koko smoko
Opis
Ekranizacja popularnej na całym świecie serii bajek o grupie psotnych, lecz uroczych smoków. Mały ognisty smok Kokos otrzymuje niezwykle odpowiedzialne zadanie: ma strzec ognistej trawy, która jest wielkim skarbem smoczego rodu. Niestety wystarczy chwila nieuwagi, a trawa znika Kokosowi sprzed nosa. Dzielny smok postanawia wyruszyć na poszukiwanie zaginionego skarbu. W tej przygodzie towarzyszyć mu będzie smoczy przyjaciel Oskar oraz sympatyczna kolczatka Lusia. Wkrótce Kokos odkryje dwie zaskakujące prawdy: po pierwsze -inne gatunki smoków nie przepadają za smokami ognistymi, po drugie – bez ognistej trawy całej wyspie grozi katastrofa. Mały bohater postanawia zrobić wszystko, by uratować ojczyznę wszystkich smoków i położyć kres międzygatunkowym waśniom.
Obsada
Katarzyna Łaska, Filip Rogowski, Radosław Pazura
Reżyser
Nina Wels, Hubert Weiland
Gatunek
Animacja
Produkcja
Francja, 2014
Listonosz Pat i wielki świat
Opis
Listonosz Pat i jego kot Jesse, uwielbiani przez dzieci bohaterowie oglądanych niemal na całym świecie dobranocek, wkraczają na duży ekran!
Obsada
Waldemar Barwiński, Tomasz Bednarek, Jacek Kopczyński
Reżyser
Eric Besnard
Gatunek
Familijny
Produkcja
USA, Wielka Brytania, 2014
Małpy w kosmosie
Opis
Ham III to wyjątkowo inteligentny szympans, pochodzący z rodu dzielnych zdobywców kosmosu. Gdy ambitny senator wpada na pomysł wysłania sondy Horizon w poszukiwaniu inteligentnych istot we wszechświecie, Ham III znajdzie się pośród specjalnie wyszkolonych astro-małp, wybranych do wykonania tej niebezpiecznej misji. W jej trakcie trafi wraz z innymi człekokształtnymi kosmonautami, Tytanem i Luną, na niezwykłą planetę, którą włada szurnięty tyran. Czy w obliczu śmiertelnych zagrożeń małpy staną na wysokości zadania i wyzwolą ciemiężonych mieszkańców kosmosu?
Obsada
Piotr Machalica, Bartosz Obuchowicz, Kamilla Baar, Marcin Hycnar, Grzegorz Pawlak, Andrzej Grabowski, Jacek Fedorowicz
Reżyser
Kirk De Micco
Gatunek
Komedia
Produkcja
USA, 2008
Pszczółka Maja. Film
Opis
Uskrzydlająca opowieść o najbardziej rezolutnej pszczółce świata, która podbiła serca dzieci na całym świecie. Sympatyczna pszczółka Maja i jej przyjaciele to od lat ukochani bohaterowie nie tylko małych widzów. Ich nowe przygody to potężna dawka znakomitej zabawy i pozytywnych emocji. Tym razem Maja i Gucio próbują nie dopuścić do zbliżającej się bitwy pszczół z szerszeniami. Czy sobie poradzą? Czy Gucio jak zwykle wpadnie w tarapaty, a Maja będzie go bohatersko bronić? Czy uda się uniknąć wojny w owadzim świecie?
Obsada
Jarosław Boberek, Jerzy Kryszak, Krzysztof Ibisz, Mateusz Banasiuk, Agnieszka Fajlhauer, Teresa Lipowska, Ewa Kasprzyk
Reżyser
Alexs Stadermann
Gatunek
Familijny
Produkcja
Niemcy, Australia, 2014

Rechotek

Rodzinka nie z tej ziemi

Rysiek Lwie Serce

Sawa. Mały wielki bohater

Rechotek
Opis
Wojciech Mecwaldowski, Marzena Rogalska, Tomasz Kammel w opowieści o żabce, która bała się wody. Pełna niezwykłych przygód i znakomitego humoru animowana opowieść o najbardziej kumatej żabce świata! Rechotek jest żabą, która przeżywa kryzys tożsamości – nie lubi skakać i nie znosi niczego, co wiąże się z wodą. Wraz ze swoim najlepszym przyjacielem – latającą wiewiórką – wyrusza przez amazońską dżunglę w poszukiwaniu swego miejsca w życiu. Na swej drodze spotkają całą plejadę najbardziej barwnych zwierzątek, jakie można sobie wyobrazić. Kłopoty zaczną się, gdy Rechotek uwierzy, że jest zaklętym w żabę ludzkim księciem i za wszelką cenę postanowi znaleźć księżniczkę, która odczaruje go pocałunkiem. Tylko jak tu w dżungli znaleźć księżniczkę?
Obsada
Wojciech Mecwaldowski, Lidia Sadowa, Jarosław Boberek, Grzegorz Pawlak, Tomasz Kammel, Marzena Rogalska
Reżyser
Chuck Powers
Gatunek
Familijny
Produkcja
Malezja, 2016
Rodzinka nie z tej ziemi
Opis
Ośmioletni Sebastian mieszka z dziadkiem w niewielkiej wiosce we francuskiej części Alp. Od pewnego czasu spokój tutejszych mieszkańców burzy wieść o grasującym w okolicy tajemniczym dzikim zwierzęciu. Pewnego dnia podczas spaceru po górach Sebastian spotyka na swojej drodze bezpańskiego owczarka. Udaje mu się zdobyć zaufanie zwierzęcia. Jest szczęśliwy, że znalazł przyjaciela. Wkrótce jednak okazuje się, że w psie, któremu chłopiec dał na imię Bella, dorośli widzą niebezpieczne zwierzę, dziesiątkujące stada owiec. Czy chłopcu uda się ich przekonać, że to nie sprawka sympatycznej Belli i wraz z nią wytropić prawdziwych winowajców?
Obsada
Grzegorz Kwiecień, Przemysław Wyszyński
Reżyser
Cal Brunker
Gatunek
Przygodowy
Produkcja
USA, Kanada, 2013
Rysiek Lwie Serce
Opis
Rysiek od dziecka pragnie być rycerzem, ale w jego królestwie męstwo i honor zostały zastąpione przez bezduszne prawo, na którego straży stoi ojciec chłopca – doradca królowej. Rysiek też ma zostać prawnikiem, ale w dniu swego wyjazdu do prawniczej szkoły ucieka z domu i wyrusza na pełną niezwykłych przygód wyprawę w poszukiwaniu tajemniczego zamku, magicznego miecza i źródła odwagi - niezbędnej, by stać się rycerzem. Wkrótce udowodni światu, że wszystkie Ryśki to fajne wojaki, zwłaszcza gdy mają u boku zawadiackie gadziny jak krokodyl Gustaw z kompleksem smoka.
Obsada
Reżyser
Manuel Sicilia
Gatunek
Animacja
Produkcja
Hiszpania, 2013
Sawa. Mały wielki bohater
Opis
Niezwykła historia chłopca, który by ratować swoją mamę i rodzinną wioskę wyrusza w pełną wielkich przygód podróż Sawa to 10-letni chłopiec, który, aby obronić swoją rodzinną wioskę, musi stawić czoła złowrogim magicznym istotom. Wspierany przez białego wilka Angiego, przezabawnego stworka o imieniu Pafik oraz niezwykle czarującą, córkę miejscowego szamana Nanty, wyrusza w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż przez magiczną krainę. Przyjaciele pomogą chłopcu dotrzeć do tajemniczego Maga, który jako jedyny posiada moc zdolną zniszczyć zło i uratować wioskę Sawy. Chłopiec nie przypuszcza, że każdy z jego towarzyszy ma swój powód, aby spotkać się z Magiem.
Obsada
Filip Rogowski, Anna Dereszowska, Piotr Fronczewski, Piotr Grabowski, Mariusz Czajka
Reżyser
Maksim Fadeev
Gatunek
Familijny
Produkcja
Rosja, 2014

Skubani

Szeregowiec Dolot

Tarzan. Król dżungli

Skubani
Opis
Nagrodzony Oscarem producent „SHREKA” zaprasza na szaloną podróż w czasie w towarzystwie dwóch niedopasowanych indyków, które sprawią, że już żaden człowiek nie zrobi im koło pióra. Franek i Olo pochodzą z zupełnie odmiennych indyczych środowisk – jeden jest indykiem z wyższych sfer, a drugi ze zwykłego kurnika. Będą musieli jednak przezwyciężyć dzielące ich różnice i połączyć siły, bo historia stawia przed nimi wielkie wyzwanie. Muszą cofnąć się w czasie i tak namieszać w dziejach drobiu, aby indyk odtąd jawił się nie jako największy przysmak, ale najlepszy przyjaciel człowieka. Ich motto to: indyka nikt nie tyka!
Obsada
Piotr Fronczewski, Miłogost Reczek, Cezary Pazura, Barbara Kałużna
Reżyser
Jimmy Hayward
Gatunek
Animacja
Produkcja
USA, 2013
Szeregowiec Dolot
Opis
Dolot, mały gołąb o wielkiej odwadze i jeszcze większych marzeniach, wraz z przyjaciółmi postanawia zaciągnąć się do Królewskiej Służby Gołębi Pocztowych. Ta elitarna jednostka wspiera aliantów wysyłając swych latających kurierów z tajnymi wiadomościami przez Kanał La Manche. Jednak do służby nadają się tylko najlepsi z najlepszych, bowiem kontrolowane przez wroga niebo nad Kanałem patroluje bezlitosna brygada Sokoła. Czy bohaterskie gołębie zdołają dostarczyć wiadomość do centrali w Anglii? Czy wyjdą cało z czyhających niebezpieczeństw i zdołają umknąć niemieckim Sokołom? I co stanie się z niewyrośniętym gołębiem, któremu wszyscy wokół mówili, że jest za mały, by cokolwiek zmienić w wielkim świecie?
Obsada
Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Marian Opania, Małgorzata Kożuchowska
Reżyser
Gary Chapman, Rob Letterman
Gatunek
Komedia
Produkcja
Wielka Brytania, 2005
Tarzan. Król dżungli
Opis
Zrealizowana z wielkim rozmachem animowana opowieść o niezwykłych przygodach chłopca wychowanego przez zwierzęta.Sympatyczna małpa Kala znajduje w dżungli opuszczone ludzkie niemowlę. Mimo początkowej nieufności stada, postanawia zaopiekować się dzieckiem. Chłopiec dorasta pod okiem górskich goryli jako jeden z nich, powoli ucząc się praw dżungli. Pod ich opieką wyrasta na silnego młodego mężczyznę znanego jako Tarzan. W wieku 14 lat po raz pierwszy spotyka innego człowieka: Jane Porter, piękną i odważną nastolatkę odwiedzającą Afrykę ze swoim ojcem. Ten dzień na zawsze zmieni życie chłopaka. Zapragnie zrozumieć kim jest, a przede wszystkim znów spotkać niezwykłą Jane. Nie spodziewa się, że wkrótce jego czworonożni przyjaciele znajdą się w niebezpieczeństwie przed, którym tylko on będzie mógł ich obronić.
Obsada
Tomasz Borkowski, Modest Ruciński, Jonasz Tołopiło, Marta Dylewska
Reżyser
Reinhard Klooss
Gatunek
Animowany
Produkcja
USA, Niemcy, 2013

JAK OGLĄDAĆ ?

NIE MASZ JESZCZE NC+?
ZOBACZ NASZE NAJLEPSZE OFERTY
SPRAWDŹ
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 9:00 – 21:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut
Zapoznaj się z informacją o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

Informujemy, że administratorem danych osobowych jest ITI Neovision S.A. z siedzibą w Warszawie (02-758), al. gen. W. Sikorskiego 9 („Administrator”), adres do korespondencji: 02-100 Warszawa, skr. pocztowa 8 (z dopiskiem: „Ochrona danych osobowych”).


Dane osobowe będą przetwarzane przez ITI Neovision S.A. na podstawie zgody [tj. na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO] w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług własnych ITI Neovision S.A., który może być realizowany za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych takich, jak np. telefon oraz automatycznych systemów wywołujących służących m.in. do automatycznego inicjowania połączeń telefonicznych.


Dane osobowe będą przechowywane do czasu odwołania zgody na komunikację marketingową lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.


Prawa osoby, której dotyczą dane osobowe:

1)     prawo dostępu do treści swoich danych osobowych

2)     prawo do sprostowania danych

3)     prawo żądania od Administratora usunięcia danych

4)     prawo żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania danych

5)     prawo do przenoszenia danych

6)     prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych

7)     prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie (bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem)

8)     prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (www.uodo.gov.pl).


Prawa wymienione w pkt 1) – pkt 7) powyżej można zrealizować m.in. poprzez kontakt z inspektorem ochrony danych za pośrednictwem adresu: iodo@ncplus.pl lub poprzez kontakt z ITI Neovision S.A. (adres podany na klauzuli informacyjnej, z dopiskiem: „Ochrona danych osobowych”).


Kategorie odbiorców danych (podmiotów przetwarzających dane osobowe w imieniu ITI Neovision S.A.): np. agenci, call center.


Ta strona wykorzystuje pliki cookies zainstalowane przez ITI Neovision S.A. lub Podmioty Współpracujące do celów statystycznych, marketingowych oraz analitycznych, umożliwiając m.in. wyświetlanie spersonalizowanych reklam. Więcej informacji dotyczących plików cookies oraz możliwości zmiany ustawień przeglądarki znajdziesz w Polityce cookies. Dalsze korzystnie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Rozumiem