Jak korzystać z Aplikacji Oferta nc+

Aplikacja Oferta nc+ przeznaczona jest do samodzielnego zakupu pakietów kanałów tv i kolekcji na życzenie oraz wydarzeń pay-per-view przez dekoder. Obecnie dostępna jest dla klientów posiadających dekodery PremiumBOX+ - w niedalekiej przyszłości będzie dostępna także na innych dekoderach nc+.Aplikacja działa wyłącznie na dekoderach PremiumBOX+ podłączonych do internetu. Można z niej korzystać wchodząc przez menu główne jak i przez kanał tv, który jest poza abonamentem klienta (po wejściu na taki kanał należy użyć żółtego przycisku na pilocie, aby uruchomić aplikację).

Jak wejść z menu: Wybierz opcję MENU na pilocie, odszukaj pozycję Oferta NC+ i naciśnij OK:Ekran: menu dekodera
Jak wejść z kanału: Odszukaj kanał TV, który chcesz zamówić i naciśnij żółty guzik na pilocie:


Aplikacja udostępnia oferty, jakie klient ma prawo zamówić w danym momencie. Zamówienie jest bardzo proste i nie wymaga żadnych podpisów klienta, ani kontaktów z infolinią nc+. Po prostu wybierz ofertę, zaakceptuj niezbędne zgody, zatwierdź PIN-em do dekodera i poczekaj na nadanie uprawnień do kanałów z oferty.

Ekran: Przykładowe oferty dostępne dla klienta:Ekran: Oferty dostępne dla klienta


Ekran: Szczegóły wybranej oferty:Ekran: szczegóły wybranej oferty


Ekran: Wymagane zgody i oświadczenia:Ekran: zgody i oświadczenia


Dokumenty potwierdzające zamówienie automatycznie pojawiają się w koncie klienta, w serwisie moje.ncplus.pl. Klient może się z nimi zapoznać także przed dokonaniem zakupu (po wejściu w widok oferty na dekoderze dokumenty automatycznie pojawiają się w serwisie moje.ncplus.pl w zakładce Moja aktualna oferta / Zestawienie ofert).

Dokumenty potwierdzające zamówienie, dostępne w serwisie moje.ncplus.pl:Dokumenty w serwisie moje.ncplus.pl


Aktywacja zakupionych usług następuje maksymalnie w ciągu 24 godzin od momentu zamówienia (zazwyczaj odbywa się to znacznie szybciej. W celu przyspieszenia, po zamówieniu można włączyć na dekoderze kanał Ale kino+ (nr 26) i zaczekać kilka minut na pobranie odpowiednich uprawnień dla dekodera).

Ekran: Informacje po zamówieniu: Ekran aplikacji po zamówieniu

Już teraz skorzystaj z aplikacji Oferta nc+ na swoim dekoderze PremiumBOX+, aby zamówić CANAL+, HBO, Eleven lub inne pakiety kanałów i kolekcji. Sprawdź, jakie to proste!

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>