E-rachunek - na czym polega?

e-rachunek to elektroniczna wersja rachunku za usługi nc+, który co miesiąc wysyłany jest w formacie PDF na wskazany przez Abonenta adres e-mail.

Dodatkowo e-rachunek jest dostępny w internetowym centrum Abonenta moje nc+ pod adresem moje.ncplus.pl w zakładce MOJE PŁATNOŚCI.

Jak aktywować e-rachunek?

Aby aktywować e-rachunek zaloguj się do internetowego centrum Abonenta moje nc+ pod adresem moje.ncplus.pl, przejdź do zakładki MOJE PŁATNOŚCI i wybierz pozycje Aktywuj E-rachunek, w której podaj adres e-mail i aktywuj zamówienie.

 

Jaki program jest potrzebny do otworzenia e-rachunku?

e-rachunki są dostępne w formacie PDF. Do ich odczytu potrzebny jest program Adobe Acrobat, którego bezpłatna wersja znajduje się pod adresem https://get.adobe.com/pl/reader/

Kto nie może skorzystać z e-rachunku?

e-rachunek nie jest dostępny dla Abonentów opłacających usługi nc+ jednorazowo gotówką z góry oraz tych, którzy korzystają z systemu pre-paid.

Czy do e-rachunku będzie dołączony blankiet do zapłaty?

e-rachunek zawiera wszystkie informacje niezbędne do dokonania wpłaty (kwotę należności, termin płatności oraz numer konta bankowego), a także wypełniony blankiet do zapłaty.

Chciałbym mieć dostęp do historii swoich e-rachunków, czy to możliwe?

Każdy e-rachunek jest dostępny przez 12 m-cy w internetowym centrum Abonenta moje nc+ pod adresem moje.ncplus.pl. Przez ten czas Abonent ma do niego dostęp oraz możliwość wydruku i zapisania na prywatnym dysku. Po tym okresie rachunek nie będzie dostępny.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>