Czym jest nc+GO TV?

nc+go TV  to Internetowa biblioteka filmów i programów na życzenie. Jeżeli nie masz czasu na oglądanie telewizji na żywo, zawsze masz pod ręką serwis nc+go TV, w którym znajdziesz ponad 50 kolekcji do wyboru zawierających kilkanaście tysięcy filmów i programów na życzenie.

Wystarczy, że podłączysz dekoder do Internetu. Zdecyduj, kiedy i co chciałbyś oglądać. Wybieraj spośród kliku tysięcy filmów, seriali i programów.

Usługa nc+go TV dostępna jest na dekoderach BOX+ (ADB 2851S, Sagemcom DSI83, Sagemcom DSI87), mediaBOX+, turboBOX+, wifibox+ i wifi Premiumbox+).

Szczegółowy wykaz kolekcji nc+go TV jest dostępny tutaj.

W ramach usługi nc+go TV można korzystać z bezpłatnego pakietu podstawowego*, kolekcji płatnych oraz Premier VOD+.

*Bezpłatny pakiet podstawowy  kolekcje dostępne bez dodatkowych opłat, warunkiem korzystania z kolekcji jest posiadanie kanału, z którego pochodzą filmy/audycje udostępniane w kolekcjach na życzenie.

Kolekcje płatne - dodatkowo płatne kolekcje nc+go TV zawierają bogatą ofertę materiałów premium, których nie obejrzysz na żadnym kanale telewizyjnym. W ofercie nc+go TV znajdziesz różnorodne kolekcje płatne, w tym: AXN Now, Seriale+, HBO GO, HBO,  Dzieci, Da Vinci Learning, Disney Movies on Demand, Najlepsze TVP.pl, Kino Świat.

Premiery VOD+ - podłączając swój dekoder do Internetu zyskujesz dostęp do aż kilkuset filmów na życzenie. Kolekcja jest dużo bardziej obszerna niż odpowiednik dyskowy, gdyż nie ogranicza jej pojemność dysku dekodera. Zamówienie filmu odbywa się bezpośrednio z poziomu nc+go TV.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>