Jak podłączyć Multiroom Standard HD?

Instrukcje do pobrania:

Dekoder główny:

Dekoder dodatkowy:

Dekodery w usłudze Multiroom Standard HD wymagają doprowadzenia sygnału z anteny satelitarnej oraz połączenia w sieci lokalnej LAN za pomocą przewodów Ethernet. Pomiędzy terminalem głównym (mediaBOX+ lub turboBOX+), a dekoderami uzupełniającymi dochodzi do wymiany informacji, niezbędnych do działania usługi.

 

Sygnał z anteny satelitarnej w usłudze Multiroom Standard HD, musi być doprowadzony
do wszystkich dekoderów, tak jak w przypadku dekoderów działających samodzielnie. Dekodery
są od siebie niezależne w większości realizowanych funkcji. Oznacza to, że dekodery uzupełniające
w celu poprawnego działania będą wymagać podłączenia do zestawu antenowego. Nie znaczy to jednak, że każdy dekoder wymaga osobnej anteny satelitarnej. Do jednej anteny można podłączyć kilka dekoderów, o ile czasza antenowa jest wyposażona w konwerter o odpowiedniej ilości wyjść.

 


Zalecane jest doprowadzenie dwóch sygnałów antenowych do dekodera głównego (mediaBOX+ lub turboBOX+). Pozwoli  to na oglądanie jednego kanału i jednoczesne nagrywanie drugiego na tym samym dekoderze. Wszystkie dekodery pobierają uprawnienia odbioru oraz parowanie  dekodera z kartą dekodującą niezależnie. Dekoder główny może obsłużyć jednocześnie 5 dekoderów uzupełniających. Co określony czas dekodery uzupełniające będą się łączyć przez sieć LAN  z dekoderem głównym w celu pobrania pliku autoryzującego (mediaBOX+ lub turboBOX +).
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela 8:00 – 22:00
Święta nieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>