• .

    Sprawdź promocje

    Wybierz to, co lubisz oglądać najbardziej i zamów teraz w promocyjnej cenie

Sprawdź promocje

Wybierz to, co lubisz oglądać najbardziej i zamów teraz w promocyjnej cenie

nc+ GO

Masz nc+? W takim razie masz też dostęp do mobilnej telewizji nc+ GO. Aplikacja nc+ GO to telewizja na Twoim smartfonie, laptopie i tablecie. Nawet do 85 kanałów na żywo, tysiące filmów, seriali, bajek na życzenie. Do tego bezpieczna strefa dla dzieci i mnóstwo użytecznych funkcji. Oglądasz jak chcesz i gdzie chcesz, nad morzem, w górach lub na Mazurach.

CANAL+

CANAL+ to flagowy kanał premium oferujący bogaty wybór filmów fabularnych  i animowanych, seriali, koncertów i wydarzeń sportowych. To dzięki CANAL+  obejrzysz premiery największych hitów kinowych prezentowanych w telewizji po raz pierwszy. Bogatą ofertę filmową dopełniają największe wydarzenia sportowe.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

HBO

Kanał premier filmowych. Widzowie HBO mogą oglądać najsłynniejsze gwiazdy w największych hollywoodzkich produkcjach. HBO to ekskluzywna rozrywka przez całą dobę, codziennie premiery filmowe i serialowe i hollywoodzkie hity filmowe.


CINEMAX

Opcja dodatkowa CINEMAX to dwa kanały filmowe - Cinemax HD i Cinemax2 HD. Zobaczysz tu najlepsze światowe i europejskie filmy, obejrzysz klasykę kina oraz nagradzane produkcje z całego świata, filmy odważne i nieszablonowe.

Filmbox Pack

Aż 5 kanałów oferujących filmy należące do czołówki  amerykańskiego  i europejskiego kina. Ponadto pakiet FILMBOX PACK to kino familjne, kino akcji oraz kanał FILMBOX ARTHOUSE poświęcony twórczości debiutujących reżyserów,  tworzących kino eksperymentalne i offowe. To unikatowe tytuły, których nie znajdziesz w ofercie komercyjnych kanałów filmowych. Dodatkowo zyskujesz dostęp do kolekcji  FilmboxLive – aż 500 filmów do wyboru. Kolekcja dostępna po podłączeniu dekodera do Internetu oraz w aplikacji mobilnej nc+ GO.

kolekcja CANAL+ Seriale Extra

Kolekcja największych hitów serialowych prosto z USA. Najnowsze odcinki Twoich ulubionych seriali dostępne tuż po premierze w Stanach.

Disney Movies on Demand

Disney Movies on Demand to unikalna kolekcja filmów Disneya, w której każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Obejrzysz tu klasyczne animacje Disneya takie jak „Tygrys i przyjaciele”, „Zaplątani” czy „Toy Story” i filmy familijne jak „Opowieści z Narni: Lew, czarownica i stara szafa”, „Skarb Narodów” i „Hannah Montana. Film”.

Eleven

Eleven to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej z najwyższej półki. Relacjonuje na żywo takie rozgrywki, jak hiszpańska La Liga, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, prestiżowy angielski FA Cup, belgijska Jupiler Pro League czy szkocka SPFL. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.

Multi Man Pack


To pakiet czternastu, wyjątkowych kanałów (w tym ośmiu tylko dla dorosłych) dobranych z myślą o męskich pasjach. Przeżyj najszybszy wyścig świata, poznaj niezwykłych ludzi i inspirujące historie.

Adventure TV HD


Kanał przygodowy, oferujący magazyny podróżnicze, takie jak "Tylko Podróże" czy "Z wiosłami przez świat". Adventure TV HD pokazuje także popularne doc-reality. Fani sportu również znajdą tu coś dla siebie, na przykład pasjonujący cykl "Strongman Champions League", o najsilniejszych ludziach, rywalizujących ze sobą o zaszczytny tytuł najmocniejszego i najwytrzymalszego człowieka świata.

HISTORY HD

history HD 437x253
historyHD-logo-440x67-1

HISTORY HD to wyjątkowy kanał rozrywkowo-dokumentalny, który opowiada o niezwykłych ludziach i inspirujących historiach. Zmienia postrzeganie przeszłości i teraźniejszości. W wysokiej jakości programach w zaskakujący sposób koncentruje się na charyzmatycznych bohaterach, którzy poszerzają znaczenie terminu „historia”.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

H2 HD

Kanał popularno-naukowy dla ludzi ciekawych świata. Dzięki H2 dowiesz się, jak przypadek może zmienić losy ludzkości, jak działa twój mózg i jakie tajemnice kryje wszechświat. Razem ze światowymi ekspertami dostarczymy ci sprawdzonych informacji na każdy temat. H2 oferuje ponad 4500 godzin programów i 120 godzin premier rocznie, emitując głownie dokumenty historyczne.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47


Sundance Channel HD

Sundance TV HD logotyp
Kanał Sundance Channel HD jest kierowany do widzów poszukujących zróżnicowanej i ciekawej oferty, który bazuje wysokiej jakości filmach fabularnych, dokumentalnych i oryginalnych produkcjach. Prezentując zarówno ikony kultury współczesnej, jak i wschodzące talenty, Sundance Channel w wiarygodny i wciągający sposób opowiada o odkryciach, modzie, filmach, podróżach, projektowaniu i przedsiębiorczości. Sundance Channel realizuje misję wspierania swobody myśli twórczej sformułowaną przez jego założyciela, Roberta Redforda.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

Eurosport 2

Eurosport 2 HD to jeden z najszybciej rozwijających się kanałów sportowych w Polsce, którego istotnym elementem oferty programowej są transmisje na żywo z wydarzeń w sportach drużynowych oraz dyscyplinach kontaktowych. Kanał stanowi również istotne uzupełnienie oferty Eurosportu w relacjach z tak ważnych wydarzeń jak tenisowe turnieje wielkoszlemowe, najważniejsze imprezy w sportach zimowych czy mistrzostwa świata w snookerze, które relacjonowane są równolegle w obu kanałach grupy

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

AXN Now

W AXN Now znajdziesz najnowsze odcinki trzeciego sezonu "Hannibal" i przypomnisz sobie wszystkie mrożące krew w żyłach odcinki dwóch poprzednich sezonów. Ponadto w kolekcji znajdziesz takie tytuły jak: "Grand Hotel", "Zaklinacze koni", "Ponad wszystko" czy "Uwikłani".

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47Mezzo

Mezzo to kanał dla melomanów. Produkowana we Francji telewizja muzyczna prezentuje klasykę: koncerty muzyki poważnej, współczesnej i jazzowej, relacje z przedstawień operowych i baletowych oraz najlepszych muzycznych festiwali. Stacja relacjonuje również bieżące wydarzenia muzyczne oraz pokazuje archiwalne nagrania, niedostępne dla widzów innych telewizji.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

Kino Świat

Filmy akcji, komedie, dramaty, dokumenty, musicale i filmy dla dzieci. Co miesiąc 20 tytułów do wyboru. Obok znanych klasyków i wielkich reżyserów Abonenci znajdą tu europejskie produkcje, które dowodzą, że dobre kino to nie tylko Hollywood.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

Action

Najbardziej ekscytujące pozycje kina erotycznego w jakości HD dostępne w formie pakietu.

Dorcel TV

Dorcel TV to europejski kanał dla dorosłych, który prezentuje najlepszy seks dla niego i dla niej, najseksowniejsze prowadzące i prowadzących. Na Dorcel TV widzowie zobaczą najseksowniejsze programy oraz najlepsze na świecie filmy w wersji HD i po polsku.


REDLIGHT

redlight 437x253
redlight logo
Redlight HD jest kanałem erotycznym przeznaczonym
dla osób pełnoletnich. 24h dobę prezentuje produkcje europejskie i amerykańskie. W każdym miesiącu aż 40 nowych pozycji filmowych w wysokiej rozdzielczości.

Zest GO

Kolekcja tylko dla widzów dorosłych 18+. Oferta programowa to między innymi magazyny o tematyce erotycznej i rozrywkowej.

Zadzwoń aby zamówić: 801 044 944 / 22 310 47 47

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>