Żużlowy maraton w nSport HD

2013-04-25

Gorący weekend z Enea Ekstraligą rozpoczniemy już w piątkowy wieczór. Na pierwszy ogień pójdą Unibax Toruń i obecny mistrz Polski - Unia Tarnów. W niedzielę,  28 kwietnia, rozegrana zostanie 5. runda Drużynowych Mistrzostw Polski. W nSport HD pokażemy transmisję z dwóch meczów: Unia Tarnów – Stal Gorzów oraz Stelmet Falubaz Zielona Góra – Unibax Toruń. Zapraszamy na żużlowy maraton w jakości HD.

26 kwietnia
Zaległy mecz 1. kolejki

W piątek fani „czarnego sportu” będą mogli obejrzeć zaległy pojedynek 1. rundy DMP. Transmisja ze starcia Unibax Toruń – Unia Tarnów w nSport HD w piątek o godzinie 20:15. Gospodarze wygrali dwa pierwsze mecze tegorocznych rozgrywek, Unia natomiast straciła punkty we Wrocławiu.

- To mecz, który miał inaugurować sezon Enea Ekstraligi. W pierwotnym terminie jednak się nie odbył, ale na piątek prognozy są optymistyczne. W Toruniu szykują się na rewanż za osławiony półfinał sprzed roku, kiedy w pamiętnym dwumeczu lepsi okazali się tarnowianie, zdobywając potem mistrzostwo Polski. Tyle, że ambitni żużlowcy Marka Cieślaka wcale nie zamierzają poddawać się przed pierwszym wyścigiem – mówi Gabriel Waliszko, który będzie reporterem podczas meczu na Motoarenie. – Tomasz Gollob z kolegami wygrali oba dotychczasowe spotkania w lidze, a Unia zanotowała zwycięstwo i poniosła porażkę. W zespole „Aniołów” słabiej ostatnio spisuje się indywidualny mistrz świata Chris Holder. Z kolei w drużynie „Jaskółek” zawiedli w weekend Maciej Janowski i Martin Vaculik. Jeśli obrońcy tytułu będą w piątek równo punktować, to faworyzowani gospodarze mogą mieć problemy z odniesieniem spokojnego zwycięstwa – dodaje Waliszko.

28 kwietnia
5.kolejka

W niedzielę kolejne dwa spotkania na torze, rozgrywane w ramach 5. rundy Enea Ekstraligi. O godzinie 16:00 Unia Tarnów podejmie Stal Gorzów, natomiast o 18:30 Falubaz zmierzy się z Unibaxem. Gabriel Waliszko, który od 18:15 będzie prowadził przedmeczowe studio przyznaje, że starcie w Zielonej Górze to absolutny hit rundy.

- W stolicy Ziemi Lubuskiej spotkają się główni kandydaci do złota - najbogatsi i najdrożsi. Falubaz wzmocniony w tym sezonie Jarosławem Hampelem liczy tylko na mistrzostwo. Podobnie jak Unibax z Tomaszem Gollobem, który ma poprowadzić torunian do szczęśliwego finału. Dlatego w niedzielny wieczór szybkiej i  efektownej jazdy na pewno nie zabraknie – zaprasza Waliszko – Będziemy dokładnie śledzić postawę młodzieżowca Patryka Dudka, który kolejny raz może okazać się kluczowym zawodnikiem zielonogórskiej ekipy. Gościom z Torunia sukces może dać australijski duet i nieobliczalny Adrian Miedziński. Jako że w tym sezonie tor przestał pełnić rolę dodatkowego atutu gospodarzy, możemy spodziewać się emocji w każdym wyścigu i rozstrzygnięcia dopiero w biegach nominowanych. To po prostu trzeba zobaczyć – kończy dziennikarz nc+.  

Wieczorem zapraszamy wszystkich kibiców żużla do nSport HD. O godzinie 22:00  będą  mogli obejrzeć „Magazyn Enea Ekstraliga", w którym podsumujemy 5. kolejkę ekstraligi.

PLAN TRANSMISJI W nSport HD

26 kwietnia (piątek)
20:00 studio meczowe: Michał Łopaciński
20:15 Unibax Toruń - Unia Tarnów (zaległy mecz 1. kolejki)
Komentuje: Piotr Olkowicz, Gabriel Waliszko z parku maszyn

28 kwietnia (niedziela)
15:45 studio meczowe: Michał Łopaciński
16:00 Unia Tarnów - Stal Gorzów (mecz 5. kolejki)
Komentuje: Tomasz Dryła , Filip Adamus z parku maszyn
18:15 studio meczowe: Gabriel Waliszko
18:30 Stelmet Falubaz Zielona Góra – Unibax Toruń (mecz 5. kolejki)
Komentuje: Piotr Olkowicz, Karolina Mikołajczyk z parku maszyn

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>