Żużlowe szaleństwo w nc+

2013-08-14

Między 15 a 18 sierpnia widzów nc+ czeka prawdziwy maraton żużlowych transmisji. W czwartek i niedzielę w nSport relacje z dwóch serii meczów ENEA Ekstraligi, które zdecydują o tym, kto zajmie pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego i zakwalifikuje się do fazy play-off. Dodatkowo, w sobotę w CANAL+ Sport transmisja z ważnego dla losów Indywidualnego Mistrzostwa Świata turnieju o Grand Prix Łotwy. „Najbliższy tydzień to dla kibiców speedwaya prawdziwe szaleństwo” - zapowiada dziennikarz nc+ Marcin Majewski.

enea

ENEA Ekstraliga wkracza w ostateczną fazę walki o awans do play-off. W czwartek, 15 sierpnia i niedzielę, 18 sierpnia rozegrane zostaną pełne kolejki meczów, które zadecydują o tym, które cztery zespoły awansują do rundy finałowej i będą toczyły walkę o Drużynowe Mistrzostwo Polski.

W świąteczny czwartek, o 15:45 w nSport transmisja ze starcia Unibax Toruń - Fogo Unia Leszno. Gospodarze są na trzecim miejscu w tabeli i bardzo blisko zapewnienia sobie awansu do play-off. Rywal nadal ma jednak szansę ich przegonić, więc dla gości zwycięstwo w tym starciu będzie równie ważne. Od 18:15 relacja z Częstochowy, gdzie znajdujący się na pozycji wicelidera CKM Włókniarz zmierzy się ze znajdującą się na czwartym miejscu Unią Tarnów. Zespół gospodarzy liczy na wskoczenie „oczko” wyżej, na fotel lidera, a goście na utrzymanie się w pierwszej czwórce, co jest równoznaczne z awansem do play-off. Odmienne cele obu ekip wróżą wiele wrażeń dla kibiców.

A już w niedzielę emocje sięgną zenitu ponieważ odbędzie się ostatnia kolejka sezonu zasadniczego Enea Ekstraligi. Na początek, o 15:45 relacja z meczu FOGO Unia Leszno - Stal Gorzów. Przynajmniej dla gospodarzy stawką będzie pierwsza czwórka w tabeli. Zaraz potem, od 18:15 mecz na szczycie, czyli Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa. Kto zajmie pierwsze miejsce na koniec sezonu zasadniczego? O tym zadecyduje właśnie to spotkanie. 

Dzień wcześniej odbędzie się dziewiąta eliminacja Indywidualnych Mistrzostw Świata - turniej o Grand Prix Łotwy. Pasjonująco zapowiada się walka Jarosława Hampela o miejsce na podium klasyfikacji generalnej. Polak jest na czele grupy pościgowej za Emilem Sajfutdinowem i Taiem Woffindenem. Kibice trzymają także kciuki za Tomasza Golloba, dla którego obecnie celem minimum jest powrót do pierwszej ósemki Grand Prix.

Marcin Majewski, dziennikarz nc+, podobnie jak kibice nie może doczekać się nadchodzących wydarzeń:

- Najbliższy tydzień to dla kibiców speedwaya prawdziwe szaleństwo. Unibax Toruń czy Fogo Unia Leszno, czyli bezpośredni pojedynek drużyn walczących o awans do fazy play off oraz Dospel Włókniarz Częstochowa kontra Unia Tarnów.
Jakby tego było mało, w niedzielę na zakończenie fazy zasadniczej Enea Ekstraligi pojedynek gigantów - Hampel kontra Sajfutdinow. Będzie to dogrywka po Grand Prix Łotwy, które dzień wcześniej odbędzie się w Daugavpils. Będzie co oglądać, a wszystko na platfomie nc+!

17-18. kolejka meczów ENEA Ekstraligi w nc+
czwartek, 15 sierpnia, 15:45, nSport HD
Unibax Toruń - FOGO Unia Leszno
komentuje: Piotr Olkowicz, gospodarz studia: Michał Łopaciński,
reporter: Filip Adamus
czwartek, 15 sierpnia, 18:15, nSport HD
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unia Tarnów
komentuje: Tomasz Dryła, gospodarz studia: Gabriel Waliszko,
reporter: Jakub Zborowski

niedziela, 18 sierpnia, 15:45, nSport HD
FOGO Unia Leszno - Stal Gorzów
komentuje: Tomasz Dryła, gospodarz studia: Gabriel Waliszko,
reporter: Jakub Zborowski
niedziela, 18 sierpnia, 18:15, nSport HD
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
komentuje: Piotr Olkowicz, gospodarz studia: Michał Łopaciński,
reporter: Filip Adamus

Grand Prix Łotwy w nc+
sobota, 17 sierpnia, 18:45, CANAL+ Sport HD
Grand Prix Łotwy na żużlu
komentuje: Piotr Olkowicz, gospodarz studia: Michał Łopaciński,
reporter: Filip Adamus

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>