Zostań smerfem z teleTOON+. Konkurs z okazji światowego dnia Smerfa

2013-06-26

25 czerwca, w dniu urodzin belgijskiego rysownika Peyo, twórcy postaci Smerfów, obchodzony jest Światowy Dzień Smerfa. Serial telewizyjny z niebieskimi ludzikami w roli głównej powstał w latach 80. i już wtedy podbił serca dzieci w całej Europie. Stacja teleTOON+, jedyna polska telewizja pokazująca tę kultową animację, przygotowała smerfne atrakcje dla swoich widzów.

smerfy

Z okazji Światowego Dnia Smerfa na fanów serialu, oprócz spotkania ze Smerfami w teleTOON+, czeka wyjątkowy konkurs. Od 27 czerwca każde dziecko może wcielić się w postać swojego ulubionego Smerfa dzięki specjalnej aplikacji internetowej „Smerfotka”. Link do niej znajduje się w zakładce konkursy na teletoonplus.pl. Uczestnicy zabawy mają czas do 22 lipca, aby przygotować stylizacje „na Smerfa” według swojego własnego pomysłu. 50 najbardziej oryginalnych prac zostanie nagrodzonych zestawami smerfnych nagród. Na stronie teletoonplus.pl dostępne będą także kolorowanki, gry on-line ze Smerfami oraz darmowe tapety i wygaszacze, przygotowane specjalnie dla widzów serialu.

O fenomenie Smerfów opowiada Marta Szwakopf, Dyrektor kanałów dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+: „Smerfy” to jedna z pierwszych zagranicznych animacji, która pojawiła się w polskiej telewizji. Po roku 1987 nie było w Polsce dziecka, które nie kojarzyłoby Smerfa Ważniaka, Smerfetki, Papy Smerfa czy złego czarownika Gargamela i jego kota Klakiera. Powiedzenia znane z serialu, np. „smerfastycznie” czy „smerfujemy”, były chętnie powtarzane przez maluchy, a nawet weszły do ich języka codziennego. W tym czasie powstały liczne piosenki o Smerfach śpiewane m.in. przez Ryszarda Rynkowskiego, Halinę Frąckowiak, Irenę Jarocką czy Jerzego Kryszaka. To wszystko składa się na fenomen Smerfów, dlatego jesteśmy dumni, że na antenie teleTOON+ możemy pokazywać naszym widzom tę kultową produkcję.

W sierpniu w teleTOON+ pojawią się nowe odcinki „Smerfów”, a w kinach odbędzie się premiera filmu „Smerfy 2”. Polska wersja językowa filmu została przygotowana przez znanych aktorów – głosu Smerfetce użyczyła Małgorzata Socha, Agnieszka Dygant wcieliła się w postać nowej bohaterki Vexy, zaś Gargamelem został Jerzy Stuhr.

„Smerfy”
od poniedziałku do piątku o godz. 10:15 i 17:45
w weekendy 7:35 i 17:30.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>