Zarząd nc+

2013-03-21
JULIEN VERLEY  - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalny  nc+. 
W Grupie CANAL+ od 2006 r., gdzie zajmował stanowisko Dyrektora Finansowego. Od 2011 r. pełnił równocześnie funkcję Wiceprezesa ds. Strategii,  kierując projektem partnerstwa z grupą ITI i TVN w Polsce.
Swoją karierę rozpoczął w 1990 r. w firmie inwestycyjnej Euris. W 1998 r. dołączył do zespołu Rhône-Poulenc, obecnie Sanofi, gdzie piastował różne stanowiska finansowe i operacyjne. Będąc szefem M&A koordynował fuzję z Hoechst, w wyniku której powstała spółka Aventis. Następnie został mianowany na stanowisko Prezesa BioScience, światowego lidera w dziedzinie biotechnologii.
Ukończył studia o kierunku Finansów i Gospodarki na Paris Dauphine University. Równocześnie zdobył dyplom w zakresie Prawa Gospodarczego na  Paris La Sorbonne University.

BEATA MOŃKA  – Wiceprezes Zarządu ds. Business Affairs, Communication & Branding nc+. Od 2011 r. prezes i CEO w CANAL+ Cyfrowy – zaangażowana w proces mergu platform CYFRA+ i "n".
Od 19 lat związana z mediami i komunikacją  - na stanowiskach zarządczych w międzynarodowych firmach – m.in. w Grupie Omnicom, gdzie jako z-ca Dyrektora Generalnego i Członek Zarządu odpowiadała za rozwój Grupy CP DDB. Następnie Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający ds. Sprzedaży i Marketingu w Axel Springer. Przez blisko 6 lat w koncernie WPP była Prezesem i CEO Grupy Y&R Brands.
Absolwentka Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Swinburne University of Technology – Business Faculty w Melbourne. Laureatka wielu nagród biznesowych.
 
CHRISTIAN ANTING - Wiceprezes Zarządu ds. Programowych i Produktu nc+. Od czerwca 2010 r. zajmował stanowisko Wiceprezesa Zarządu i Dyrektora ds. Operacyjnych w ITI Neovision, operatora platformy n. Karierę zawodową rozpoczął  pracując jako manager dla niemieckich operatorów płatnej telewizji DF1, Premiere World i Kirch Group. W 2001 r. związał się z SBS Broadcasting, gdzie do 2006 r. piastował stanowiska kierownicze w Londynie, Amsterdamie i Sztokholmie. Między 2003 a 2005 r. pełnił funkcję Starszego Wiceprezesa ds. Mediów Cyfrowych. W latach 2005 - 2006 r., jako Prezes CANAL Plus Nordic, odpowiadał za działalność spółki w zakresie płatnej telewizji w Skandynawii i Finlandii. Od 2007 r. do maja 2010 r. pełnił funkcję Prezesa Convers Media Services, spółki z siedzibą w Zurychu, zajmującej się internetową emisją video i wydawnictwem elektronicznym. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie w Augsburgu, w Niemczech.

NICOLAS DANDOY - Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy nc+. Dołączył do spółki CANAL+ Cyfrowy S.A. kilka tygodni po ogłoszeniu strategicznego partnerstwa z Grupą ITI i TVN. 
Karierę zawodową rozpoczął w 2000 r. w Vivendi, gdzie został delegowany do realizacji różnych projektów integracyjnych w Stanach Zjednoczonych, między innymi NBC Universal i Activision Blizzard. Obejmując w 2008 r. stanowisko Wiceprezesa dołączył do Zespołu Strategii i Rozwoju, który odpowiadał za sprawy związane ze strategią mediów i planowania biznesowego.
Nicolas Dandoy jest absolwentem Business & Management School we Francji. Ukończył studia finansowe o profilu Rynek Międzynarodowy i Finanse Przedsiębiorstw.

ARTUR PRZYBYSZ - Wiceprezes ds. Sprzedaży i Logistyki nc+. Przed połączeniem platform, od 2006 r., będąc Członkiem Zarządu ITI Neovision i pełniąc stanowisko Dyrektora ds. Sprzedaży i Logistyki, współtworzył platformę „n”. Wcześniej, od początku działalności w Polsce, związany z firmą Philips. Przechodząc kolejne szczeble kariery objął stanowisko Senior Business Managera, odpowiedzialnego za rynki Europy Centralnej. Pracując w niemieckiej centrali firmy Media Saturn Holding pełnił obowiązki International Business Managera odpowiedzialnego za Europę. Absolwent Wydziału Elektrycznego Politechniki Warszawskiej.
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>