Z OKAZJI 21. URODZIN, CANAL+ ZA 21 ZŁ NA START

2016-03-07

CANAL+, rodzina flagowych kanałów platformy nc+ rozpoczyna świętowanie swoich 21. urodzin. W ramach urodzinowej promocji nc+ oferuje nowym klientom oraz obecnym abonentom przedłużającym umowę możliwość wypróbowania CANAL+ z każdym pakietem za 21 zł na start.

W marcu mija już 21 lat działalności CANAL+ w Polsce. Z tej okazji platforma nc+ przygotowała dla nowych i obecnych abonentów urodzinowe prezenty. Wszyscy klienci, którzy zdecydują się dołączyć do grona abonentów nc+ otrzymają możliwość przetestowania wszystkich 8 kanałów CANAL+
w promocyjnej cenie 21 zł miesięcznie
, nawet do 3 miesięcy w zależności od wybranego pakietu.

Na swoje urodziny CANAL+ przygotował dla wielbicieli polskiego kina cykl „Najnowsze polskie hity”. W programie znalazły się przeboje kinowe, prezentowane w telewizji po raz pierwszy. Wśród nich m.in. „Ziarno prawdy”, „Carte Blanche”, „Disco Polo”. Niektóre z filmów („Jeziorak”, „Polskie gówno”, „Warsaw By Night”) zostaną odkodowane w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów nc+. Specjalna urodzinowa ramówka CANAL+ startuje 18 marca.

Kolejną urodzinową niespodzianką dla abonentów, będzie możliwość wypróbowania unikatowej kolekcji SERIALE+ do 2 miesięcy, po tym okresie promocyjna cena za dostęp do kolekcji wynosi 10 zł miesięcznie, z możliwością rezygnacji w dowolnym momencie. W bogatej ofercie miłośnicy seriali znajdą największe hity prosto z USA i najnowsze sezony kultowych seriali tuż po amerykańskiej premierze, m.in. „Billions”, „Lucyfer”, „Last Panthers: Złodzieje diamentów” czy „Damien”.

Ponadto klienci którzy zdecydują się wybrać pakiet: Comfort+, Extra+ lub Extra+ z CANAL+ mogą skorzystać z promocyjnej oferty z tabletem LG w promocyjnej cenie 21 zł miesięcznie przez okres do 2 miesięcy.

Platforma nc+ przygotowała także dla swoich klientów atrakcyjną ofertę na opcje dodatkowe do wybranych pakietów:

Filmbox Pack czyli pakiet 6 kanałów filmowych dla całej rodziny, w cenie 5 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy, dla wszystkich klientów wybierających pakiet Extra+ oraz każdy zawierający Canal+ (cena regularna Filmbox Pack to 15 zł miesięcznie).

ManPack - zestaw 8 kanałów, specjalnie wyselekcjonowanych z myślą o męskiej widowni za 

- 5 zł miesięcznie przez cały okres umowy, dla wszystkich klientów decydujących się na zakup pakietu Extra+ oraz każdego pakietu zawierającego Canal+ (cena regularna to 15 zł miesięcznie).

- Wszystkie kanały HBO wraz z aplikacją HBO GO w cenie 20 zł miesięcznie, przy zakupie pakietów: Extra+, CANAL+, Start + z CANAL+, Comfort+ z CANAL+ i Extra+ z CANAL+. Regularna cena to 35 zł miesięcznie.

Wisienką na urodzinowym torcie CANAL+ będzie kolekcja Oskarowych® Hitów, dostępna w ramach abonamentu od 7 marca do 31 maja, na ekranie komputera i na urządzeniach mobilnych w aplikacji nc+ GO oraz w usłudze nc+ go TV, po podłączeniu dekodera do internetu. W kolekcji znajdą się tak głośne tytuły jak: „Michael Clayton”, „Juno” czy „Monster”.

­

Oferta z okazji 21. Urodzin CANAL+ startuje 7 marca we wszystkich kanałach sprzedaży platformy nc+.

Kanały premium CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2 to kwintesencja tego co w telewizji najlepsze:

- Polskie premiery największych i najgłośniejszych hitów kinowych

- Niezapomniane koncerty światowych gwiazd tylko dla widzów CANAL+

- Najnowsze,  bijące rekordy popularności na całym świecie seriale

- Inspirujące programy dokumentalne, od sportów ekstremalnych i szokujących biografii przez zjawiska popkulturowe, aż po zachwycającą naturę i niezwykłe podróże

- Największe wydarzenia sportowe: mecze Ekstraklasy, wszystkie mecze UEFA Champions League wyłącznie na kanałach i w serwisach nc+, Liga Europy UEFA, angielska Barclays Premier League oraz hiszpański Puchar Króla


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu


ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.

zadzwoń do nas

22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:

Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne

Zainteresowała Cię
nasza oferta?

Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>