Wzmocnienie Działu Komunikacji i PR nc+

2015-01-19

Adam Lemański obejmie stanowisko kierownika ds. komunikacji korporacyjnej i PR kanałów filmowych platformy nc+.

Adam Lemanski 576x320

Adam Lemański będzie odpowiedzialny za promocję w mediach oferty filmowej kanałów własnych nc+ (rodzina programów CANAL+, Ale kino+, a także oferta serwisów VOD). Do jego zadań będzie należała koordynacja działań prowadzonych na profilach CANAL+ i Ale kino+ w mediach społecznościowych. Jednocześnie, będzie się również zajmował komunikacją PR w zakresie pakietów usług dostępnych dla klientów nc+.

„Bardzo się cieszę, że Adam wzmacnia nasz zespół. Jestem przekonany, że korzystając ze swoich doświadczeń na polu komunikacji u innych nadawców telewizyjnych, zdynamizuje działania komunikacyjne kanałów filmowych platformy nc+. Oferta filmowa jest dla nas szczególnie ważna, bo to jeden z filarów oferty nc+ dla klientów” - powiedział Arkadiusz Mierzwa, dyrektor ds. komunikacji i PR nc+.

Do jednego z pierwszych zadań będzie należało wsparcie komunikacyjne dla gali rozdania Oscarów®, której transmisja będzie dostępna na wyłączność w CANAL+. To święto światowego kina będą mogli obejrzeć wszyscy abonenci nc+, także ci, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach.

Adam Lemański jest związany z Public Relations od ponad 10 lat. Zaczynał karierę w firmie Ericsson, gdzie po kilku latach spędzonych w biurze warszawskim, zarządzał komunikacją czeskiego oddziału spółki. Po powrocie do Polski pracował w agencji Ciszewski PR (obecny MSL Group). Przez ostatnie cztery lata był związany z Discovery Networks, w którym odpowiadał za PR programowy, a także działania promocyjne i komunikacyjne dla męskich kanałów z portfolio Discovery.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>