WYZWANIE DOMO+ PO RAZ TRZECI

2015-09-01
Ola, kielczanka szukająca lokum w Radomiu, Łukasz próbujący kupić nieruchomość na rynku pierwotnym i Marcela kupująca swoje pierwsze mieszkanie - takich bohaterów widzowie Domo+, autorskiego kanału platformy nc+, poznają w trzecim sezonie serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. Premierowe odcinki autorskiej produkcji stacji będzie można oglądać w każdą środę, od 2 września, o 21:30. 

To już trzecia odsłona programu „Wyzwanie – nowe mieszkanie”, prowadzonego przez Damiana Urbańczyka. W każdym odcinku gospodarz, znany widzom Domo+ także z serii „Luksus na sprzedaż”, poznaje potrzeby oraz możliwości finansowe bohaterów – osób, które chcą kupić mieszkanie lub dom. Po zebraniu niezbędnych informacji dobiera oferty spełniające ich szczegółowe wymagania. Następnie oprowadza potencjalnych kupców po trzech wybranych nieruchomościach, rozmawiając z nimi o niuansach związanych z poszukiwaniem mieszkania czy domu. Przy okazji podpowiada jak znaleźć odpowiednie miejsce, na co zwracać uwagę podczas kupna nowego lokum, w co najlepiej zainwestować i jak uniknąć najczęstszych błędów. 

- Każdy, kto kiedykolwiek przynajmniej przymierzał się do zakupu mieszkania lub domu wie, jak karkołomne to przedsięwzięcie. Nie inaczej było z bohaterami trzeciego sezonu serii „Wyzwanie – nowe mieszkanie”. Sami zobaczcie, czy łatwiej mi było znaleźć ciekawą ofertę dla Marceli, szukającej niedużego lokum, które sprawdziłoby się jako idealne miejsce dla studentki, czy może trafić w gusta Kasi, która, co prawda, kupowała mieszkanie sama, ale pragnęła by było wystarczająco duże, aby gościnnie mogła w nim rezydować jej rodzina i przyjaciele. Efektu nie zdradzę, ale zachęcam do przyglądania się naszym poszukiwaniom – zaprasza Damian Urbańczyk.

Będzie to jedna z dwóch produkcji własnych, które stacja pokaże we wrześniu. 23 września w nowym sezonie „Remontu w 48h” wróci Tomasz Pągowski.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>