Wystrzałowo, wytrawnie, romantycznie i nie z tej Ziemi – wyjątkowy sylwester w CANAL+

2013-12-30
W sylwestrowy wieczór CANAL+ pokaże premierowo komedię kryminalną „Gambit” oraz relację z tegorocznego Koncertu Noblowskiego. Ponadto, podsumowanie filmów roku w czterech gatunkach: kino akcji, komedie romantyczne, kino ambitne, science fiction i fantasy oraz wieczór z Bruce’em Willisem w „Szklanej pułapce”.


Delikatnosc

Nie każdy ma ochotę na huczne zabawy sylwestrowe. Alternatywę dla tych, którzy chcą przywitać Nowy Rok w domu przygotował CANAL+. W sylwestrowy wieczór na każdej z pięciu anten stacji będzie można przeżyć sylwestra w innym klimacie filmowym: sensacyjnym, ambitnym, science fiction, romantycznym czy wreszcie w trzech szklanych pułapkach z Bruce’em Willisem.

Wieczór w CANAL+ rozpocznie relacja z Koncertu Noblowskiego, który co roku 11 grudnia jest organizowany na cześć laureatów Pokojowej Nagrody Nobla. Dla nagrodzonej w 2013 Organizacji ds. Zakazu Broni Chemicznej wystąpi m.in. Mary J. Blige, James Blunt i Morrissey, wokalista legendarnego zespołu The Smiths. Uroczystość poprowadzi czterokrotna zdobywczyni Złotego Globu Claire Danes oraz Aaron Eckhart. Tuż po koncercie filmową premierą wieczoru będzie komedia kryminalna Michaela Hoffmana „Gambit”, w której spokojny kustosz imponującej kolekcji obrazów postanawia okraść jej właściciela, zatrudniając przy tym do pomocy seksowną królową rodeo. Biorąc pod uwagę brak doświadczenia kuratora z kobietami, taki plan nie może się udać. W roli głównej Colin Firth, który zakochuje się w Cameron Diaz, by oszukać Alana Rickmana.

WYSTRZAŁOWY SYLWESTER W CANAL+ rozpocznie się o 22:30 i potrwa do 5 rano. W tym czasie widzowie zobaczą takie hity kina akcji, jak „Jack Reacher: Jednym strzałem” z Tomem Criuse’em w roli tytułowej, „Skyfall”, czyli najnowszy Bond z Danielem Craigiem i „Looper – Pętla czasu” z Bruce’em Willisem i Josephem Gordonem-Levittem.

CANAL+ Film od 20:00 zaprasza na WYTRAWNEGO SYLWESTERA, podczas którego stacja przypomni kilka filmów budzących emocje i skłaniających do refleksji. Na początek „Charlie”, w którym wartość przyjaźni i trudy dorastania przeżywają bohaterowie grani przez Emmę Watson (Hermiona z serii o Harrym Potterze), Logana Lermana oraz Ezrę Millera. Lermana widzowie kojarzą przede wszystkim z cyklu o Percym Jacksonie, w którym zagrał główną rolę. Miller zasłynął natomiast tytułową kreacją u boku Tildy Swinton w dramacie „Musimy porozmawiać o Kevinie”. Kolejnym obrazem, który będzie można zobaczyć w ramach Wytrawnego Sylwestra w CANAL+ Film jest „Być jak Flynn” o spotkaniu po latach ojca i syna. W rolach głównych wystąpili Paul Dano i Robert de Niro, a partneruje im Julianne Moore. O 23:25 rozpocznie się „Obława”, głośny dramat wojenny Marcina Krzyształowicza z doskonałymi kreacjami aktorskimi, zwłaszcza Marcina Dorocińskiego. Jak pisał „Libertas Film Magazine” to „świetne kino, mocne, drapieżne i wzruszające". Pierwszym filmem w 2014 w CANAL+ Film będzie komediodramat „Dobry rok” Ridleya Scotta, w którym  Russell Crowe porzuca wielkomiejskie życie maklera giełdowego i odnajduje szczęście na prowansalskiej wsi u boku Marion Cotillard.

W CANAL+ Film2 dobrze spędzą czas miłośnicy science fiction i fantasy. SYLWESTER NIE Z TEJ ZIEMI rozpocznie tam o 18:30 „Battlestar Galactica – Krew i chrom”, film który wskrzesza jedną z najbardziej rozpoznawalnych serii w historii science fiction. O 20:00 widzowie pozostaną nadal w kosmosie. Zamienią jedynie statek Battlestar na „Prometeusza” i wyruszą na poszukiwanie źródła ludzkości z Noomi Rapace, Michaelem Fassbenderem, Idrisem Elbą i Charlize Theron. Powrót na Ziemię jest przewidziany na 22:05, by poznać alternatywną biografię 16. prezydenta Stanów Zjednoczonych w filmie „Abraham Lincoln: Łowca wampirów”. Tuż po północy widzów CANAL+ Film2 czeka podróż w czasie i przestrzeni z „Atlasem chmur”, który stworzyli Andy i Lana Wachowski oraz Tom Tykwer. Wieczór zakończy „4:44. Ostatni dzień na Ziemi”, osobiste pożegnanie Abla Ferrary („Zły porucznik", „Król Nowego Jorku", „Pogrzeb") z przemijającym światem.

Nie sposób zakończyć roku bez filmów o miłości i związkach. Takie właśnie wypełnią CZUŁY SYLWESTER W CANAL+ Family. Pierwsze dwa to poradniki: „Jak upolować faceta?” z Katherine Heigl oraz „Jak urodzić i nie zwariować” z Cameron Diaz, Jennifer Lopez, Elizabeth Banks i Anną Kendrick. O 22:05 „Single od dziecka”, czyli opowieść o dwójce starych przyjaciół, którzy nie chcą związku, a jedynie wspólne dziecko. O północy Audrey Tautou zaprezentuje się w romantycznym filmie o poszukiwaniu miłości „Delikatność”. Na zakończenie wieczoru o 1:45 w „Zakochanej bez pamięci” Juliette Binoche obudzi się po hucznych urodzinach 10 lat później jako stateczna kobieta, matka kilkuletniego chłopca oraz żona mężczyzny, z którym nie do końca jej się układa.

Widzowie CANAL+ Family2 rozpoczną Nowy Rok z Bruce’em Willisem, bohaterem licznych premier filmowych grudnia w CANAL+. SYLWESTER W SZKLANEJ PUŁAPCE W CANAL+ Family2 wypełni „Szklana pułapka”, „Szklana pułapka 2” oraz „Szklana pułapka 3”, które przypomną, jak wyglądał Willis w 1988, 1990 i 1995 roku. Na planie towarzyszą mu m.in. Alan Rickman, Samuel L. Jackson i Jeremy Irons. Najnowszą odsłonę perypetii Johna MacClane’a – „Szklana pułapkę 5” widzowie CANAL+ zobaczą premierowo już 25 stycznia.

Wystrzałowy Sylwester w CANAL+
19:40 PREMIERA: „Koncert Noblowski”
21:00 PREMIERA: „Gambit”
22:30 „Jack Reacher: Jednym strzałem”
00:40 „Skyfall” - 
03:05 „Looper – Pętla czasu” 

Wytrawny Sylwester w CANAL+ Film
20:00 „Charlie”
21:45 „Być jak Flynn”
23:25 „Obława”
01:05 „Dobry rok”

Sylwester nie z tej Ziemi w CANAL+ Film2
18:30 „Battlestar Galactica – krew i chrom”
20:00 „Prometeusz”
22:05 „Abraham Lincoln: Łowca wampirów” 
00:05 „Atlas chmur”
02:55 „4:44. Ostatni dzień na Ziemi”

Czuły Sylwester w CANAL+ Family
18:55 „Jak upolować faceta?”
20:25 „Jak urodzić i nie zwariować”
22:15 „Single od dziecka” 
00:00 „Delikatność”
01:45 „Zakochana bez pamięci”

Sylwester w szklanej pułapce w CANAL+ Family2
20:00 „Szklana Pułapka”
22:10 „Szklana pułapka 2”
00:10 „Szklana pułapka 3”


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>