WYGRAJ ŚWIETNĄ ZABAWĘ Z GWIAZDAMI SERIALU „RADIOWĘZEŁ 13 I PÓŁ”

2015-08-25
Marzyliście kiedyś, żeby spędzić dzień w towarzystwie aktorów ze swojego ulubionego serialu? Co byście razem robili? Poszli do kina, na kręgle czy do lunaparku? Takie rzeczy są możliwe – wystarczy wziąć udział w konkursie stacji teleTOON+ i platformy nc+. 

We wtorek, 1 września rusza konkurs skierowany do fanów najnowszego polskiego serialu o nastolatkach dla nastolatków „Radiowęzeł 13 i pół” emitowanego w stacji teleTOON+. Jego tematem przewodnim jest przyjaźń, dlatego, aby wziąć udział w zabawie, wystarczy nagrać wspólnie ze swoim przyjacielem krótki filmik mówiący o tym, czym jest przyjaźń, jakie ma znaczenie i dlaczego jest taka ważna. Materiały wideo mogą być przesyłane za pomocą specjalnej aplikacji znajdującej się na stronie www.ncplus.pl. Laureaci najzabawniejszych, najbardziej trafnych, oryginalnych i wzruszających nagrań otrzymają jedną z nagród: voucher na loty w tunelu aerodynamicznym Flyspot, tablet lub słuchawki Urbanears. Zdobywca nagrody głównej spędzi jeden wyjątkowy i pełen atrakcji dzień z gwiazdami serialu „Radiowęzeł 13 i pół”. To niepowtarzalna okazja, żeby spędzić wyjątkowe chwile z aktorami znanymi z ekranów telewizyjnych. 

Konkurs startuje 1 września i trwa do końca miesiąca. Wyniki zostaną ogłoszone na stronie www.ncplus.pl w poniedziałek, 12 października. Konkurs skierowany jest do abonentów platformy nc+ i będzie promowany w kanałach: teleTOON+, Kuchnia+, Domo+ i Planete+.

„Radiowęzeł 13 i pół”, pierwszy polski serial komediowy o nastolatkach dla nastolatków, przedstawia zwariowany świat Marianny, Kuby, Ady i Franka. Opowiada o ich szkolnych perypetiach, problemach, zainteresowaniach i uczuciach. Marianna
i Kuba wspólnie prowadzą radiowęzeł. Dziewczyna w audycjach porusza tematy bliskie swoim przyjaciołom, w zabawny sposób mówi o sytuacjach, z którymi jej rówieśnicy spotykają się na co dzień. Z kolei Kuba dba o to, żeby wszyscy w szkole słuchali dobrej muzy. Radiowęzeł to dla nich sposób na zaprezentowanie swoich poglądów i wyrażanie się przez muzykę – a wszystko to z lekkim przymrużeniem oka.

„Radiowęzeł 13 i pół” to pierwszy serial fabularny wyprodukowany przez stację teleTOON+. Produkcję można oglądać od września w weekendy o godz. 8:50 i 19:55. 
Reżyser serialu, Kristoffer Rus, jest jednym z reżyserów popularnej „Rodzinki.pl”.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>