Witajcie w naszej bajce czyli wielkie przyjęcie urodzinowe MiniMini+

2013-11-18

W grudniu stacja MiniMini+ obchodzi swoje 10. urodziny. Z tej okazji odbędzie się Wielkie Przyjęcie Urodzinowe, na które może przyjść każdy mały fan bajek. Na gości będą czekały liczne niespodzianki i bajkowe atrakcje, m.in.: projekcje filmów, występy, warsztaty i konkursy.

rybka_urodzinyRybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do bajkowego świata. W sobotę 14 grudnia w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbędzie się Wielkie Przyjęcie Urodzinowe stacji MiniMini+. Tego dnia, po raz pierwszy na dużym ekranie, zostaną pokazane filmy z ulubionymi bohaterami najmłodszych. Maluchy będą mogły obejrzeć występy muzyczne dziecięcych zespołów, wziąć udział w karaoke, tematycznych zabawach, zgadywankach i quizach. Na miejscu powstanie specjalny kącik telewizyjny, w którym będzie można złożyć życzenia Rybce MiniMini przed kamerą. Goście urodzinowi wspólnie wypiszą gigantyczną urodzinową kartkę, a chętni będą mogli wziąć udział w wyjątkowej sesji fotograficznej. Każdy maluch dostanie niezapomniany prezent od Rybki MiniMini.

Wielkie Przyjęcie Urodzinowe MiniMini+ rozpoczyna się o godz. 12:00 i potrwa do 17:00. Udział w zabawie jest bezpłatny. Informacje o imprezie oraz szczegóły dotyczące rejestracji na pokazy filmowe znajdują się na stronie internetowej miniminiplus.pl w specjalnej sekcji poświęconej dziesięcioleciu stacji. Tu także dostępna będzie aplikacja, dzięki której każdy będzie mógł wysłać laurkę Rybce MiniMini.

- Jest nam niezmiernie miło, że kolejne pokolenia dzieci rosną razem ze stacją MiniMini+, a symbol stacji – Rybka MiniMini przez ten czas stała się najlepszą przyjaciółką maluchów. Na 10. urodziny przygotowaliśmy specjalne atrakcje dla naszych małych widzów, m.in. przyjęcie urodzinowe. W ten sposób chcielibyśmy im podziękować za to, że są z nami – mówi Marta Szwakopf, Dyrektor Kanałów Dziecięcych MiniMini+, teleTOON+/HYPER+.

Telewizja MiniMini+, jedyny polski kanał skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym, już od 10 lat bawi i uczy najmłodszych. Stacja pokazuje seriale z największych światowych wytwórni, klasykę polskiej animacji oraz edukacyjne programy własne.

WIELKIE PRZYJECIE URODZINOWE MINIMINI+
Multikino Złote Tarasy
sobota, 14 grudnia 2013, godz. 12:00-17:00

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>