Wielki żużel w nc+

2013-07-18

Zapowiada się gorący żużlowy weekend dla polskich kibiców. W sobotę i niedzielę widzowie nc+ zobaczą na żywo rywalizację reprezentacji Polski o Drużynowe Mistrzostwo Świata oraz pasjonujące mecze czołowych drużyn Enea Ekstraligi. Spotkania FOGO Unia Leszno - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa oraz Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra będą miały kluczowe znaczenie dla układu czołówki tabeli. 

- To będzie weekend pełen wielkich emocji dla naszych widzów. Ściskamy kciuki za reprezentację Polski, która w Pradze będzie walczyć o odzyskanie Drużynowego Mistrzostwa Świata – mówi Piotr Olkowicz, komentator nc+ - Z kolei w niedzielę dwa elektryzujące starcia Enea Ekstraligi, w których zmierzą się zespoły zajmujące czołowe miejsca w tabeli. W niedzielny wieczór zapraszamy również na magazyn Enea Ekstraligi, w którym podsumujemy całą kolejką ligową. Oczywiście nawiążemy do żużlowego mundialu, tak wyczekiwanego przez kibiców w naszym kraju. Tego naprawdę nie można przegapić! – dodaje Olkowicz.

Sobotnia transmisja z Pragi, gdzie dowodzona przez trenera Marka Cieślaka reprezentacja Polski wystąpi w wielkim finale Drużynowego Pucharu Świata, będzie w całości realizowana przez ekipę CANAL+. Początek transmisji w CANAL+ Sport o 18:45. Komentatorem zawodów będzie Piotr Olkowicz , gospodarzem studia Gabriel Waliszko, a reporterem w parku maszyn Michał Łopaciński. Gośćmi w studiu będą Jan Krzystyniak, były znakomity żużlowiec oraz Leszek Blanik, złoty medalista olimpijski z Pekinu w gimnastyce sportowej i pasjonat speedwaya.

W zaplanowanej na niedzielę 14. kolejce rozgrywek Enea Ekstraligi dojdzie do dwóch konfrontacji, w których rywalizować będą  czołowe drużyny tabeli. Na początek od 15:45 w nSport transmisja z Leszna, gdzie zajmująca czwarte miejsce FOGO Unia zmierzy się ze znajdującym się tuż przed nią Dospelem CKM Włókniarzem Częstochowa. Największy szlagier kolejki odbędzie się jednak w Toruniu. Od 18:15 w nSport relacja z pojedynku Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra. Do bezpośredniej walki staną zespoły znajdujące się na dwóch czołowych miejscach. 

- Mecz na Motoarenie da nam odpowiedź na przynajmniej dwa pytania. Po pierwsze wskaże lidera Enea Ekstraligi. Unibax ma 2 punkty przewagi nad Falubazem, w kwietniu wygrał w Zielonej Górze, ale... jedzie bez Chrisa Holdera i tu dochodzimy do drugiego pytania. Jak w końcówce sezonu Anioły poradzą sobie bez mistrza świata? Pierwszy taki test torunianie zdecydowanie oblali w Częstochowie. Pora na sprawdzian na własnym torze; egzaminator jest jednak najwyższej próby. Falubaz jest niepokonany od pięciu kolejek i chociaż też nie wystąpi w optymalnym składzie, może zmienić szczyt ligowej tabeli. W Toruniu czeka nas mecz kolejki, a może nawet całej rundy – mówi Tomasz Dryła, komentator nc+.  

Zwieńczeniem żużlowego weekendu w nc+ będzie niedzielny magazyn Enea Ekstraligi – początek prowadzonego przez Marcina Majewskiego programu o 22:00 w nSport. 

GORĄCY WEEKEND ŻUŻLOWY W NC+

sobota, 20 lipca, 18:45 CANAL+ Sport
Drużynowy Puchar Świata – finał w Pradze
komentarz: Piotr Olkowicz, studio: Gabriel Waliszko, reporter Michał Łopaciński

niedziela, 21 lipca, 15:45 nSport
FOGO Unia Leszno - Dospel CKM Włókniarz Częstochowa
komentarz: Piotr Olkowicz, studio: Gabriel Waliszko, reporter Michał Łopaciński

niedziela, 21 lipca, 18:15 nSport
Unibax Toruń - Stelmet Falubaz Zielona Góra
komentarz: Tomasz Dryła, studio: Robert Sitnicki, reporter: Jakub Zborowski

niedziela, 21 lipca, 22:00 nSport
magazyn Enea Ekstraligi
gospodarz: Marcin Majewski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>