WIELKI CASTING MINIMINI+ RUSZA NA WIOSNĘ. ZOSTAŃ DZIECIĘCĄ GWIAZDĄ TELEWIZJI!

2016-03-11

Rybka MiniMini zaprasza wszystkie dzieci do udziału w Wielkim Castingu MiniMini+. Wydarzenie odbędzie się w 6 miastach Polski w weekend 21-22 maja, ale zapisy ruszają już w kwietniu. Od 11 kwietnia na stronie www.casting.miniminiplus.pl rodzice mogą zgłaszać dzieci w wieku od 5 do 10 lat. Laureaci castingu wystąpią w nowym programie taneczno-muzycznym pt. „Wygibajki”, który zostanie pokazany w MiniMini+ jesienią.

Wielki Casting MiniMini+ odbędzie się w Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi i Trójmieście, dzięki czemu dzieci z różnych stron kraju mają szansę zostać gwiazdami telewizji. To także niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć jak wyglądają kulisy telewizji i powstawania programu. W ramach castingu wyłonionych zostanie 64 dzieci, którzy zostaną zaproszeni do udziału w nowym programie stacji spod znaku Rybki MiniMini.

- Poszukujemy przebojowych maluchów, które nie będą się bały wystąpić przed kamerą. To może być ich pierwsze spotkanie z telewizją – mamy nadzieję, że okaże się ono dla nich wielką przygodą, doskonałą zabawą, a może wręcz pierwszym krokiem do kariery telewizyjnej – opowiada Anna Gryglewicz, brand manager kanałów dziecięcych platformy nc+.

Zapisy na Wielki Casting MiniMini+ zostały podzielone na II tury. Pierwsza startuje już 11 kwietnia, a druga zostanie uruchomiona 4 maja. Zapisy prowadzone są przez internet na stronie www.casting.miniminiplus.pl. O dostaniu się na casting decyduje kolejność zgłoszeń, a liczba miejsc jest ograniczona.

Wyniki Wielkiego Castingu MiniMini+ zostaną ogłoszone na stronie internetowej w pierwszej połowie czerwca. Internauci będą także mogli obejrzeć relację fotograficzną oraz materiały wideo prezentujące kulisy castingu.

Laureaci zabawy z MiniMini+ zostaną zaproszeni do nowej produkcji własnej stacji pt. „Wygibajki”. To nowy format muzyczno-taneczny dla młodych widzów. W każdym odcinku programu uczestnicy będą uczyli się innego układu tanecznego oraz wykonywali nową piosenkę. Mali widzowie przed telewizorami mogą wspólnie z nimi ćwiczyć – powtarzać ucząc się tańca i śpiewu. Program posiada walor edukacyjny, ponieważ zawiera omówienie różnych instrumentów muzycznych wraz z ciekawostkami. Gospodarzem programu będzie Filip Jaślar, polski skrzypek, członek grupy MoCarta, który do każdego odcinka skomponuje nową, wyjątkową piosenkę.

        

 

 

 


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>