Weekend ze światową czołówką speedwaya na platformie nc+

2014-06-26
Najbliższy weekend zapowiada się niezwykle emocjonująco dla fanów żużla. W sobotę w CANAL+ Sport transmitowana będzie kolejna odsłona cyklu Speedway Grand Prix – tym razem najlepsi żużlowcy ścigać się będą na torze w Kopenhadze. W niedzielę platforma nc+ zaprosi kibiców do nSport na dwa spotkania 10. rundy ENEA Ekstraligi. Najpierw na transmisję z Częstochowy, gdzie Włókniarz zmierzy się z niekwestionowanym liderem z Tarnowa, a następnie na relację z meczu gorzowskiej Stali z walczącym o play-off Unibaksem. Zwieńczeniem weekendu z żużlem w nc+ będzie niedzielny Magazyn ENEA Ekstraligi, z udziałem gościa specjalnego - dwukrotnego mistrza świata, legendy speedwaya Grega Hancocka.

Sobotnia transmisja zawodów o Grand Prix Danii (CANAL+ Sport, 18:40) rozpocznie żużlowy weekend na platformie nc+. W szóstej odsłonie rywalizacji o tytuł indywidualnego mistrza świata najlepsi zawodnicy  walczyć będą na stadionie w Kopenhadze. To jeden ze szczęśliwszych torów dla Polaków występujących w tych elitarnych zawodach. Duński turniej jest półmetkiem tegorocznego SGP, więc jeśli Jarosław Hampel i Krzysztof Kasprzak chcą się liczyć w światowym czempionacie, jest to idealny moment, by zacząć marsz w górę tabeli.

- Z nami Polakami tak to ponoć jest, że lubimy żyć historią. Ja, wpisując się w ten właśnie stereotyp, zapominam o ubiegłorocznych 'szóstkach' Jarosława Hampela i Krzysztofa Kasprzaka, wierząc, iż ten pierwszy pozytywnie odmieniony w Malilli, przypomni sobie i nam swój kopenhaski triumf z roku 2010. Mam także nadzieję, że Kasprzak zacznie wspinaczkę w tabeli. Na czele klasyfikacji zapewne będzie się działo! Swoją formę mogą w Danii sprawdzić zwycięski w ostatnich dwóch turniejach Tai Woffinden oraz fruwający po torach Darcy Ward, ubiegłoroczny Król Parkena – zapowiada Daria Kabała-Malarz, dziennikarka nc+.

W niedzielę kibiców „czarnego sportu” czekają dwa arcyciekawe spotkania ENEA Ekstraligi. Na torze w Częstochowie stawi się niekwestionowany lider Grupa Azoty Unia Tarnów. Czy „Lwy” okażą się groźniejsze od „Jaskółek”? Odpowiedź na to pytanie kibice poznają śledząc transmisję w nSport, która rozpocznie się o 16:00. Prosto z Częstochowy widzowie nc+ przeniosą się do Gorzowa. Na stadionie im. Edwarda Jancarza Unibax będzie starał się wydrzeć przynajmniej punkt świetnie spisującej się miejscowej Stali. Torunianie jeśli chcą awansować do play-offów powinni się postarać o niespodziankę, a ewentualna wygrana w Gorzowie bez wątpienia będzie do takich należeć.

Podsumowaniem 10. kolejki tradycyjnie zajmie się Marcin Majewski. Gościem specjalnym niedzielnego Magazynu ENEA Ekstraliga, będzie weteran światowego żużla, dwukrotny mistrz świata, żywa legenda speedwaya Greg Hancock.

Najbliższe transmisje żużlowe na platformie nc+:

sobota, 28 czerwca:

18:40 Grand Prix Danii, CANAL+ Sport
studio: Daria Kabała-Malarz i Paweł Ruszkiewicz
komentarz: Tomasz Dryła i Mirosław Kowalik reporter: Michał Łopaciński

niedziela, 29 czerwca:

16:00 KantorOnline Viperprint Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów, nSport
studio: Gabriel Waliszko, Dawid Stachyra
komentarz: Edward Durda; reporter: Filip Adamus
18:30 Stal Gorzów - Unibax Toruń, nSport
studio: Daria Kabała-Malarz i Krzysztof Cegielski
komentarz: Tomasz Dryła; reporter: Michał Łopaciński
22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi
gospodarz: Marcin Majewski, gość specjalny: Greg Hancock
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>