WEEKEND Z TOMKIEM W MINIMINI+

2015-04-01

W tym roku bajka o przygodach Tomka, sympatycznej lokomotywy z numerem jeden obchodzi swoje 70. urodziny. Z tej okazji MiniMini+, autorska stacja platformy nc+, przygotowała specjalny Weekend z Tomkiem. Mali widzowie będą mogli zobaczyć film o przygodach Tomka i maraton z serialem „Tomek i przyjaciele”. Na fanów Tomka czeka też wyjątkowy konkurs, w którym można wygrać podróż do parku rozrywki Thomas Land pod Londynem.

W weekend 11-12 kwietnia stacja MiniMini+ pokaże maratony z sześcioma odcinkami serialu „Tomek i przyjaciele”. W ramach Weekendu z Tomkiem dzieci będą mogły zobaczyć także film „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze”, który jest prawdziwą lekcją przyjaźni i lojalności. Tym razem Tomek będzie musiał wyjaśnić tajemnicę odcisku gigantycznej stopy znajdującego się w kopalni gliny i przekonać swojego przyjaciela Percy’ego, że strach ma wielkie oczy, a nasza wyobraźnia czasem płata nam figle. Sympatyczne lokomotywy pokażą małym widzom, na czym tak naprawdę polega bycie odważnym oraz przekonają, że warto stanąć w obronie kolegi, nawet kiedy trzeba przeciwstawić się całej grupie.

Maratony z serialem „Tomek i przyjaciele” będą emitowane w weekend o godz. 11:50, natomiast film „Tomek i przyjaciele: Opowieść o odwadze” będzie można zobaczyć w sobotę o 18:40 oraz w niedzielę o 10:45.

Mali fani lokomotyw mogą też wziąć udział w wyjątkowym konkursie „Tomek i przyjaciele – Urodziny Tomka”, który rozpocznie się 11 kwietnia i potrwa do maja. W ramach zadania konkursowego dzieci wykonają w dowolnej technice plastycznej tort dla Tomka i przy pomocy rodziców napiszą, jak wyobrażają sobie przyjęcie urodzinowe swojego ulubionego bohatera. Na laureatów czekają atrakcyjne ciuchciowe nagrody oraz wyjazd do parku rozrywki Thomasland pod Londynem dla całej rodziny. Szczegóły dotyczące konkursu będzie można znaleźć  na stronie www.miniminiplus.pl.

Pierwsza książka o przygodach dzielnych i pracowitych lokomotywy autorstwa Wilberta Awdry’a ukazała się 70 lat temu, dokładnie 12 maja 1945 roku. Obecnie książki o Tomku są sprzedawane w ponad 130 krajach, a od 1984 r. dzieci mogą oglądać serial animowany zrealizowany na podstawie tej popularnej serii wydawniczej. W Polsce serial i filmy o Tomku są emitowane w stacji MiniMini+. 


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>