SPORTOWY TYDZIEŃ W NC+: FINAŁY LIGI MISTRZÓW UEFA I VELUX EHF LIGI MISTRZÓW PIŁKARZY RĘCZNYCH, WALKA O NBA FINALS

2016-05-23

To będzie jeden z najważniejszych i niezwykle pasjonujących sportowych tygodni w roku. W sobotni wieczór w CANAL+ kibice zobaczą ekscytujący finał Ligi Mistrzów UEFA, w którym zagrają Real Madryt i Atletico Madryt. Specjalne studio z mediolańskiego San Siro rozpocznie nadawanie już o 19:30. Fani piłki ręcznej będą ekscytować się w weekend FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów. W zaplanowanym na sobotę półfinale Vive Tauron Kielce zmierzy się z Paris Saint-Germain Handball. W kanałach i serwisach nc+ zobaczyć będzie można w najbliższych dniach również transmisje z finałów konferencji NBA, torów PGE Ekstraligi oraz turnieju golfowego BMW PGA Championship.

Finał Ligi Mistrzów UEFA to jedno z najważniejszych wydarzeń w piłkarskim kalendarzu, które przykuwa uwagę kibiców na całym świecie. O triumf w obecnej edycji powalczą dwie madryckie drużyny – Real i Atletico. Studio nadawane z mediolańskiego San Siro rozpocznie się w CANAL+ o 19:30, a po zakończeniu meczu będzie trwało aż do północy. Widzowie nc+ zobaczą w ten wyjątkowy wieczór w studio CANAL+ mnóstwo ciekawostek, analiz, wywiady z bohaterami dnia i opinie ekspertów. Drużyny ze stolicy Hiszpanii rywalizowały w finale Ligi Mistrzów przed dwoma laty. Wówczas „Królewscy” wygrali po dogrywce 4:1. Jak będzie tym razem, kibice przekonają się już w sobotę podczas transmisji w CANAL+.

W weekend swoje święto będą mieli również fani piłki ręcznej. W Kolonii zostanie rozegrany turniej FINAL4 Velux EHF Ligi Mistrzów z udziałem Vive Tauronu Kielce. Najlepsza polska drużyna w półfinale zmierzy się z Paris Saint-Germain Handball, w barwach którego roi się od gwiazd. Doświadczony w starciach na wysokim poziomie zespół Tałanta Dujszebajewa nie stoi na straconej pozycji i zagra o pierwszy w historii awans do finału. Początek studia z Lanxess Areny w sobotę w CANAL+ SPORT o 14:15. Drugi finalista zostanie wyłoniony z konfrontacji MVM Veszprem – THW Kiel (17:45). Najważniejsze rozstrzygnięcia zapadną w niedzielę. Studio przed meczem o 3. miejsce zaplanowano w CANA+ SPORT na 14:15, a spotkanie o złoto zostanie rozegrane o 17:45.

Najbliższy tydzień może przynieść również odpowiedź na pytanie o skład wielkiego finału NBA. Obecnie trwają decydujące rozstrzygnięcia w konferencjach. Na Wschodzie Cleveland Cavaliers prowadzą z Toronto Raptors 2:1 (następne spotkania w nocy z poniedziałku na wtorek i ze środy na czwartek o 02:30), a na Zachodzie mistrzowie NBA Golden State Warriors po trzech meczach niespodziewanie przegrywają z Oklahoma City Thunder. Kolejne odsłony ich rywalizacji w nocy z wtorku na środę o 03:00 i z czwartku na piątek o tej samej porze. Wszystkie spotkania można obejrzeć w CANAL+ SPORT i serwisach nc+.

Pasjonatów golfa platforma nc+ zaprosi na transmisje z zaliczanego do prestiżowego European Tour turnieju BMW PGA Championship, który rozpocznie się w czwartek. Pierwsza relacja o 11:15 w CANAL+ SPORT. Najlepsi zawodnicy zmierzą się w rundzie finałowej w niedzielę o 13:30 (CANAL+ SPORT2).

W kanałach nc+ nie zabraknie w najbliższych dniach cyklicznych magazynów sportowych. W środę o 19:30 w CANAL+ SPORT miłośnicy aktywnego trybu życia o najnowszych biegowych trendach będą się mogli dowiedzieć z nowego odcinka „O Co Biega?”. W piątek o 21:45 w nSport+ fani sportów motorowych zobaczą kolejne wydanie cyklu reportaży „Czarny Charakter”, a w niedzielę o 16:00 premierę autorskiego magazynu Tomasza Dryły „Motogamia”.

Wiele z opisanych wydarzeń przypada na okres długiego weekendu. Aby podczas rodzinnych wyjazdów nie przegapić żadnego z najważniejszych momentów sezonu i wspólnie z najbliższymi przeżywać wielkie emocje, wystarczy skorzystać z serwisów nc+ GO lub CANAL+ SPORT Online, które umożliwiają abonentom nc+ oglądanie transmisji na komputerach i urządzeniach mobilnych.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>