Walka o medale SGP i Enea Ekstraligi w nc+

2014-09-25

Żużlowcy nie zwalniają tempa. W środę kibice poznali uczestników wielkiego finału Enea Ekstraligi, a już od soboty kolejna, ogromna dawka sportowych emocji w kanałach sportowych platformy nc+. Dostarczą ich weekendowe transmisje z przedostatniej rundy cyklu Speedway Grand Prix oraz rywalizacji o medale w najlepszej lidze świata.   

Cykl Speedway Grand Prix wkracza w decydującą fazę. Do końca pozostały tylko dwa turnieje - sobotni w Sztokholmie i kończące zmagania o Indywidualne Mistrzostwo Świata zawody w Toruniu. Realne szanse na zwycięstwo w klasyfikacji generalnej ma m.in. trzeci obecnie Krzysztof Kasprzak. Polak rozpędza się z każdym kolejnym występem czy to w Ekstralidze czy Grand Prix, jednak walka o czołowe lokaty nie będzie łatwa dla „KK”. Na skandynawską odsłonę cyklu po trzytygodniowym rozbracie ze speedwayem, powróci lider SGP Greg Hancock. Na Friends Arenie ma zameldować się także Tai Woffinden, który nadal odczuwa skutki kontuzji. Czy „507” wykorzysta swoją szanse i przeskoczy któregoś z dwójki Hancock, Woffineden?  Widzowie nc+ będą mieli okazję się o tym przekonać podczas transmisji zawodów w CANAL+ Family w najbliższą sobotę o 18:40.

- Przedostatni turniej SGP zapowiada się wyjątkowo. Realne szanse na wielki wynik ma trzeci w klasyfikacji Krzysztof "marzący o złocie" Kasprzak. Do tego na swoim, szwedzkim terenie do ścigania ma wrócić kontuzjowany ostatnio lider klasyfikacji Greg Hancock, który będzie uciekał przed goniącym go Polakiem oraz drugim Taiem Woffindenem. Specjalnie dla widzów nc+ przygotowaliśmy w naszym studiu niespodziankę. Pokażemy „Herbiego”-  legendę żużla prywatnie, w towarzystwie synów i małżonki w trudnym dla niego momencie wspanialej kariery. Warto spędzić sobotni wieczór z nc+ - zapowiada Gabriel Waliszko, który poprowadzi studio SGP wraz z Robertem Kościechą.

W niedzielę powrót na polskie tory. W Enea Ekstralidze rozpoczyna się walka o medale. Jeszcze do niedawna kibice śledzący zmagania ligowe za głównego faworyta do złota uznawali tarnowską Unię, jednak w środę nastąpiła bolesna dla „Jaskółek” weryfikacja marzeń o mistrzostwie. Także Falubaz po pogromie w Gorzowie musiał plany walki o tytuł odłożyć na kolejny sezon. Efekt? W niedzielnym wielkim finale zobaczymy Fogo Unię Leszno i Stal Gorzów - transmisja z pierwszego meczu od 18:30 w nSport+. Idealną przystawką przed daniem głównym będzie mecz o trzecie miejsce. Do walki o brąz staną aktualni mistrzowie, SPAR Falubaz Zielona Góra i Grupa Azoty Unia Tarnów. Trener Marek Cieślak wreszcie będzie mógł skorzystać z usług Grega Hancocka, co daje minimalną przewagę gościom, resztę zweryfikuje tor i dyspozycja dnia poszczególnych zawodników. Transmisja z walki o brązowe medale Enea Ekstraligi od 16:00 w nSport+.

- To jest finał, w który nikt nie wierzył. Okazuje się jednak, że batalia gorzowsko-leszczyńska jest to najlepszy z możliwych scenariuszy, ponieważ do walki o najwyższe laury staną najsilniejsze  aktualnie drużyny. Rozpędzone „Byki” rozbiły „Jaskółcze gniazdo”, a „Stalowi” nie dali złudzeń Hampelowi i spółce. Przed nami Wielki Finał, 15 biegów pełnych emocji, 15 ogromnych dawek energii, 15 zastrzyków adrenaliny. Tego nie można przegapić – przekonuj Piotr Olkowicz, komentator niedzielnego finału.

Najbliższe transmisje żużlowe na platformie nc+:

sobota, 27 września:

18:40 ŻUŻEL SGP: Grand Prix Skandynawii, CANAL+ Family

komentarz: Edward Durda

studio: Gabriel Waliszko, Robert Kościecha; reporter: Łukasz Benz

niedziela, 28 września:

16:00 Mecz o 3. miejsce: SPAR Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów, nSport+

komentarz: Tomasz Dryła

studio: Michał Łopaciński; reporterzy: Robert Sitnicki, Filip Adamus

18:30 Finał Enea Ekstraligi: Fogo Unia Leszno - Stal Gorzów, nSport+

komentarz: Piotr Olkowicz

studio: Marcin Majewski; reporterzy: Łukasz Benz, Gabriel Waliszko

22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi; nSport+

prowadzący: Daria Kabała-Malarz; goście: Jacek Gajewski, Krzysztof Cegielski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>