Tylko w CANAL+ walka żużlowej reprezentacji Polski o mistrzostwo świata

2013-07-01

Między 13 a 20 lipca odbędzie się Drużynowy Puchar Świata na żużlu. Tylko w CANAL+ widzowie zobaczą relacje na żywo z obu turniejów półfinałowych, barażu oraz wielkiego finału, który w tym roku zaplanowany jest w Czechach. Stawką rywalizacji będzie Drużynowe Mistrzostwo Świata, a reprezentacja Polski wymieniana jest wśród faworytów do zwycięstwa.

Półfinałowe turnieje odbędą się w sobotę, 13 lipca w Częstochowie oraz w poniedziałek, 15 lipca w brytyjskim King’s Lynn. Zagwarantowany udział w nich mają reprezentacje Polski, Australii, Rosji i Łotwy (13 lipca) oraz Wielkiej Brytanii, Danii, Szwecji i USA (15 lipca). Udział w finale, który 20 lipca odbędzie się w czeskiej Pradze ma już zapewniony reprezentacja gospodarzy. Dołączą do niej zwycięzcy półfinałów oraz najlepsza drużyna barażu, który odbędzie się 18 lipca także w Pradze. Wystąpią w nim zespoły, które w półfinałach zajmą miejsca 2 i 3.

CANAL+ będzie producentem sygnału międzynarodowego ze wszystkich turniejów odbywających się w Polsce i Czechach. Każdemu z nich towarzyszyć będzie studio aranżowane na miejscu. Poprowadzi je Daria Kabała. Zawody komentować będą Piotr Olkowicz (Częstochowa, Praga) oraz Tomasz Dryła (King’s Lynn). Transmisje będą poprzedzone kilkunastominutowymi wstępami, a wielki finał 20 lipca, aż półgodzinnym wstępem wprowadzającym widzów w atmosferę zbliżającego się widowiska.

W czterech ostatnich latach Drużynowego Pucharu Świata reprezentacja Polski aż trzykrotnie zdobywała złote medale. W 2012 roku triumfowali jednak Duńczycy. Nadzieję w polskich kibicach odbudował niedawny triumf Tomasza Golloba i Adriana Miedzińskiego w Mistrzostwach Świata par.

Skład reprezentacji Polski, której trenerem jest Jacek Cieślak przedstawia się następująco: Tomasz Gollob, Jarosław Hampel, Maciej Janowski i Krzysztof Kasprzak.

Tylko w CANAL+ fani żużla mogą oglądać transmisje z najbardziej prestiżowych turniejów żużlowych. Stacja prezentuje zmagania w ramach Grand Prix, gdzie o Indywidualne Mistrzostwo Świata walczą czołowi zawodnicy świata oraz Drużynowy Puchar Świata, którego stawką jest Drużynowe Mistrzostwo Świata. Ponadto, na antenie kanału nSport kibice mogą śledzić relacje na żywo z meczów Enea Ekstraligi – najwyższej klasy rozgrywek w Polsce, a zarazem czołowej żużlowej ligi świata. Zmagania te mają coraz wyższą oglądalność i cieszą się rosnącym zainteresowaniem widzów. Tym samym, fani żużla mogą śledzić wszystkie najważniejsze rozgrywki swojego ulubionego sportu na wyłączność na kanałach z rodziny nc+.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>