Toruńska bitwa o medale Speedway Grand Prix w nc+

2014-10-09
Przed tygodniem poznaliśmy najważniejsze rozstrzygnięcia w Enea Ekstralidze. Finał najlepszej żużlowej ligi świata obejrzała w nSport+ rekordowa liczba 226 tys. widzów. W sobotę równie dużym zainteresowaniem powinien cieszyć się ostatni tegoroczny turniej z cyklu Speedway Grand Prix, który odbędzie się w Toruniu. Transmisja z tych pasjonująco zapowiadających się zawodów, podczas których poznamy Indywidualnego Mistrza Świata od godz. 18:30 w CANAL+ Sport.

Już po raz piąty światowa czołówka speedway’a rywalizować będzie na Motoarenie, która jest niezwykle szczęśliwa dla polskich żużlowców. Licząc od 2010 roku zawodnicy znad Wisły stawali w Toruniu na podium aż siedmiokrotnie. Tym razem walka na torze toczyć się będzie nie tylko o zwycięstwo w pojedynczym turnieju -  sobotnie Grand Prix Polski wyłoni najlepszego żużlowca globu! Realne szanse na tytuł ma najlepszy z „biało-czerwonych” Krzysztof Kasprzak. Sobotnie zawody będę niezwykle ważne dla Jarosława Hampela, który wciąż nie jest pewny startu w przyszłorocznym cyklu. Adrian Miedziński, który dostał „dziką kartę” wie jak to jest patrzeć na rywali z najwyższego stopnia podium i pokazał w 2013 roku na co go stać w walce z najlepszymi. W Toruniu do walki stanie także Maciej Janowski, który zastąpi zdyskwalifikowanego Darcy’ego Warda. Młody Polak zagwarantował sobie stałe miejsce w przyszłorocznym cyklu Speedway Grand Prix i ma szanse przebojem wedrzeć się do światowej czołówki. Czy historia zatoczy koło i tak jak w 2010 roku na podium stanie trójka „biało-czerwonych”? Transmisja z Grand Prix Polski w Toruniu w sobotę 11 października w CANAL+ Sport od 18:30.

- Ktoś mądry powiedział kiedyś, że w sporcie najbardziej zacięta walka toczy się o pierwsze i... przedostatnie miejsce! Bardzo lubię te słowa i myślę, że świetnie oddają one nastrój przed finałową rundą GP. W górnej części klasyfikacji generalnej jest bardzo ciasno - pięciu zawodników walczy o medale, kolejnych pięciu - o pozostanie w cyklu. Na dole żużlowcy stoczą równie zażartą bitwę o honorowe zakończenie sezonu, bo nikt nie chce pozostać w pamięci kibiców jako przegrany. O sławę powalczy aż czterech Polaków. Krzysztof Kasprzak wciąż bije się o mistrzostwo świata, a odrodzony Jarosław Hampel broni "ósemki" przed mocną grupą pościgową. I niech to zastąpi wyświechtane "emocji na pewno nie zabraknie" – zapowiada Tomasz Dryła, komentator sobotnich zawodów.

Po zakończeniu transmisji z Torunia na antenie CANAL+ Sport pokazany zostanie premierowo reportaż  „Greg "Mr. Grin" Hancock„ poświęcony żywej legendzie światowego speedway’a. Planowany początek emisji w sobotę o 22:15.

- Zaraz po rozdaniu medali IMŚ zapraszamy na wyjątkowy reportaż o Gregu Hancocku. Ekipa nc+ odwiedziła Amerykanina w jego szwedzkim domu i nagrała rozmowy z jego synami i żoną. Greg pokazał nam jak mieszka, opowiedział o szwedzkim klimacie i kolejny raz zaprezentował kalifornijski luz, z którego słynie. Unikatowe zdjęcia z domu mistrza i rozmowy z jego rodziną powodują, że jest to wyjątkowy materiał w polskiej telewizji. To trzeba zobaczyć - zachęca Gabriel Waliszko, autor reportażu "Greg Mr.Grin Hancock".


sobota, 11 października:
18:30 SGP: Grand Prix Polski (Toruń), CANAL+ Sport
studio: Marcin Majewski, Tomasz Gollob, Martin Vaculik,
studio analiz: Daria Kabała-Malarz, Robert Kościecha
komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski
reporterzy: Michał Łopaciński, Gabriel Waliszko

22:15 Greg "Mr. Grin" Hancock – reportaż
Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>