Taśma w górę! Speedway Grand Prix w nc+

2014-04-03
Turniejem w nowozelandzkim Auckland zostanie zainaugurowany nowy, 20. sezon żużlowego cyklu Speedway Grand Prix. Wszystkie tegoroczne zawody będą transmitowane w kanałach sportowych platformy nc+. Fani „czarnego sportu” będą mogli zobaczyć pierwszą odsłonę SGP w najbliższą sobotę od 6:30 w CANAL+ Sport. W gronie walczących o tytuł najlepszego żużlowca globu nie zabraknie Polaków. Pod biało-czerwoną flagą wystąpią wicemistrz świata z aspiracjami na poprawę wyniku sprzed roku Jarosław Hampel i 10. w sezonie 2013 Krzysztof Kasprzak.

speedway


Rozpoczynający się w sobotę sezon w Speedway Grand Prix będzie wyjątkowy, gdyż pierwszy raz od 1995 roku w walce o tytuł Indywidualnego Mistrza Świata zabraknie najbardziej utytułowanego polskiego zawodnika, Tomasza Golloba. Po 19 latach walki popularny „Chudy” zrezygnował ze startów w tym prestiżowym turnieju. O szybsze bicie serca polskich kibiców zadbają zatem Krzysztof Kasprzak, który coraz lepiej radzi sobie w światowym czempionacie i jeden z faworytów do zwycięstwa w całym cyklu, Jarosław Hampel.

- Pierwszą imprezę żużlową w tym sezonie, jaką zobaczą widzowie kanałów platformy nc+ będzie Grand Prix Nowej Zelandii. Widzimy się w sobotę, 5 kwietnia od samego świtu. Studio rusza już o 6:30 rano! Będę w nim czekał na fanów żużla wraz z zaproszonymi gośćmi: Piotrem Baronem i Krzysztofem Cegielskim. Zawody z Auckland komentować będzie Piotr Olkowicz, a relacje z parku maszyn zda Michał Łopaciński – mówi Marcin Majewski, szef żużla w redakcji sportowej nc+.

W najbliższy weekend platforma nc+ zaprosi widzów również na pierwszy w nowym sezonie magazyn ENEA Ekstraligi. Jego gośćmi będą: Krzysztof Cegielski, trener SPAR Falubaz Zielona Góra Rafał Dobrucki, prezes Wybrzeża Gdańsk Robert Terlecki oraz Daria Kabała-Malarz, Gabriel Waliszko i Grzegorz Milko. Premiera magazynu w niedzielę o 22:00 w nSport.

- W każdą niedzielę wydarzenia na torach podsumujemy w Magazynie Enea Ekstraligi, w którym kibice zobaczą skróty wszystkich spotkań, zdradzimy też nieco żużlowej kuchni prosto z parku maszyn. Najciekawsze i najbardziej kontrowersyjne sytuacje poddadzą szczegółowej analizie nasi eksperci: Krzysztof Cegielski i Robert Wardzała. Nie zabraknie także materiałów o bieżących wydarzeniach, którymi żyją kibice. Wraca też cykl reportaży pt. "Czarny Charakter". Nie ograniczymy się jednak tylko do tej produkcji. Już 11 kwietnia o godz. 19:55 widzowie nSport będą mogli obejrzeć świetny materiał przygotowany przez Tomasza Dryłę pt. "Cross Amigos" - reportaż o tym jak nasi najlepsi zawodnicy przygotowywali się do sezonu. Będzie głośno, emocjonująco i przede wszystkim ciekawie – zapowiada Marcin Majewski.

Najbliższy weekend z żużlem to tylko rozgrzewka przed rozgrywkami ligowymi, na które z niecierpliwością czekają kibice. Start sezonu ENEA Ekstraligi, którego mecze oglądać będzie można w kanałach nc+, już 12 kwietnia. Taśma w górę! Zaczynamy!

Najbliższe relacje żużlowe na platformie nc+:

sobota, 5 kwietnia:
6:30 Grand Prix Nowej Zelandii (na żywo), CANAL+ Sport 
studio: Marcin Majewski, goście: Piotr Baron, Krzysztof Cegielski
komentarz z Auckland: Piotr Olkowicz, reporter: Michał Łopaciński
13:00 Grand Prix Nowej Zelandii (powtórka), nSport

niedziela, 6 kwietnia:
22:00 Magazyn ENEA Ekstraligi (na żywo), nSport
gospodarz: Marcin Majewski
goście: Rafał Dobrucki, Krzysztof Cegielski, Robert Terlecki, Daria Kabała-Malarz, Gabriel Waliszko, Grzegorz Milko


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>