Sylwester z kultowymi filmami w ale kino+

2013-12-30
W ostatni wieczór 2013 roku widzowie ale kino+ mogą liczyć na emocje do białego rana. Sylwestrową noc spędzą bowiem w towarzystwie bohaterów filmów, które zyskały miano kultowych. Stacja pokaże: „Debiutantów”, „Podziemny krąg”, „Predatora” i „Urodzonych morderców”. Całonocny seans rozpocznie się o 20:10.


urodzeni mordercy

Na początek wieczoru ale kino+ przygotowało spotkanie z „Debiutantami". Komedia o tym, że w uczuciach często błądzimy, uwodzi melancholijnym wdziękiem i surrealistycznym dowcipem, który niewątpliwie wprowadza pies rasy jack russel, komentujący wydarzenia. Czarowi filmu uległo niejedno jury festiwalowe, a Christopher Plummer, którego bohater po latach dokonuje „coming outu”, otrzymał Oscara® za rolę drugoplanową.

Po relaksie w towarzystwie „Debiutantów” ale kino+ poleca pełen adrenaliny „Podziemny krąg”. Film o sekretnym klubie, którego członkowie biorą udział w nielegalnych, brutalnych walkach, tuż po premierze wywołał burzę i oskarżany był o gloryfikację przemocy. Po latach doczekał się statusu kultowego, m.in. za sprawą rewelacyjnych ról Brada Pitta i Edwarda Nortona.


Kolejne mocne uderzenie czeka widzów thrillera science-fiction „Predator”, w którym Arnold Schwarzenegger wciela się w komandosa walczącego w południowoamerykańskiej dżungli z niewidzialnym i bezwzględnym zabójcą z kosmosu. Dzięki tej roli „Arnie” ugruntował swoją pozycję jednego z najpopularniejszych aktorów kina akcji, a „Predator”, nominowany m.in. do Oscara® za efekty specjalne, szybko stał się kasowym przebojem.

Miłośnicy kina trzymającego w napięciu nie mogą pominąć pozycji, którą ale kino+ proponuje na zakończenie sylwestrowej nocy, czyli „Urodzonych morderców”. Film zyskał sławę jednego z najbardziej kontrowersyjnych i oprotestowanych obrazów lat 90. Zarzucano mu uromantycznienie zbrodniarzy, którzy pokazani są jako antysystemowi buntownicy, będący ofiarami wynaturzonych mediów i zepsutego moralnie społeczeństwa. Z czasem „Urodzeni mordercy” stali się filmem kultowym, a jego dwuznaczny urok podbijają brawurowe role Juliette Lewis i Woody’ego Harrelsona.

Sylwester z kultowymi filmami w ale kino+

wtorek, 31 grudnia

godz. 20:10
Debiutanci
(Beginners)
komedia, USA, 2010, reż. Mike Mills, wyk. Ewan McGregor, Christopher Plummer, Mélanie Laurent, Goran Visnjic, 99 min

godz. 22:05
Podziemny krąg
(Fight Club)
triller, USA / Niemcy, 1999, reż. David Fincher, wyk. Edward Norton, Brad Pitt, Helena Bonham-Carter, 133 min

godz. 00:35
Predator
(Predator)
film akcji, USA, 1987, reż. John McTiernan, wyk. Arnold Schwarzenegger, Carl Weathers, Kevin Peter Hall, 107 min

godz. 02:20
Urodzeni mordercy
(Natural Born Killers)
thriller, USA, 1994, reż. Oliver Stone, wyk. Woody Harrelson, Juliette Lewis, Robert Downey Jr., Tom Sizemore, 114 min

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>