Świąteczno - noworoczna oferta platformy nc+

2013-11-08

Elastyczność, najlepsza na rynku propozycja programowa oraz możliwość dostosowania pakietów do własnych upodobań - to główne atuty nowej oferty platformy nc+ dostępnej w sprzedaży już od piątku, 8 listopada, przygotowanej z myślą o nadchodzącym okresie świąteczno-noworocznym. Na nowych klientów, poza możliwościami wyboru dedykowanych pakietów, czekają prezenty w postaci opcji dodatkowych dostępnych bezpłatnie na określony czas.

Najlepszy sport, a może hity światowego kina? W nowej ofercie platformy nc+ widzowie będą mogli skonfigurować ofertę programową w zależności od swoich osobistych upodobań i wybrać pakiety, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i zainteresowaniom. Do pakietów podstawowych, Comfort+ lub Universe+, będzie można dodatkowo wybrać pakiety:

• Premium Family&Sport (CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD), zapewniający dostęp do wszystkich najlepszych wydarzeń sportowych na platformie nc+, lub
• Premium Film (CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD), będący przepustką do świata najlepszych premier filmowych.

Miesięczna opłata całkowita za pakiety Family&Sport+ oraz Premium Film+ wyniesie 79 zł, jeśli jako podstawę klient wybierze Comfort+ lub jeśli będzie nią pakiet Universe+ 89 zł. Decydując się na wybór Comfort+ jako pakietu podstawowego, klienci otrzymują dostęp w sumie do 82 kanałów, w tym 27 w jakości HD, natomiast z Universe+ będzie to 111 kanałów, w tym 37 w wersji HD. W obu przypadkach klienci mogą się cieszyć dostępem do trzech kanałów premium z rodziny CANAL+, najbardziej odpowiadających ich zainteresowaniom.

Kolejną z nowych propozycji nc+ jest pakiet Superfilm+, stanowiący ekskluzywną i unikalną na rynku platform cyfrowych ofertę, zapewniającą dostęp do najlepszych pozycji filmowych emitowanych na CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, ale także HBO HD, HBO2 HD oraz HBO Comedy HD. Jest on dostępny za 99 zł z pakietem Comfort+ oraz za 109 zł z Universe+. Dodatkowo, w ramach tej oferty klient otrzymuje bezpłatnie dostęp do CANAL+ VOD na 18 miesięcy oraz do 9 miesięcy gratis Cinemax HD i Cinemax2 HD.

Wyjątkową propozycją dla miłośników dobrego kina jest możliwość wypróbowania najlepszej oferty filmowej na rynku przez okres do 4 miesięcy już od 59 złotych. Klienci, którzy wybiorą tę ofertę (Universe+ z Premium Film i HBO) uzyskają w okresie promocji wraz z pakietem Universe+ dostęp do kanałów: CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film2 HD, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD. Będą mieli w tym czasie okazję zapoznać się z ekskluzywną w świecie platform cyfrowych ofertą kanałów filmowych i podjąć decyzję, który pakiet wybrać  po zakończeniu okresu promocyjnego (Universe+, Universe+ HBO, Universe+ Film czy Universe+ Superfilm). Dodatkowo mogą otrzymać w prezencie (na różny okres i w zależności od wybranej opcji) dostęp do takich usług jak: Seriale+, HBO GO czy CANAL+ VOD. Umowy w ramach tej promocji zawierane są na 12 miesięcy za pośrednictwem  strony internetowej i call center lub na 18 miesięcy w punktach sprzedaży.

Widzowie, którzy chcą mieć dostęp do wszystkich kanałów z rodziny CANAL+ mogą wybrać pakiet Superpremium+, który jednocześnie jest przepustką do świata kanałów HBO (CANAL+ HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Film HD, Canal+ Film2 HD, CANAL+ Family HD, CANAL+ Family2 HD, HBO HD, HBO2 HD, HBO Comedy HD), a także do Cinemax HD i Cinemax2 HD. Opłata całkowita z pakietem Comfort+ wynosi 119 zł, natomiast z pakietem Universe+ 129 zł miesięcznie.

Platforma nc+ oferuje swoim klientom najlepszy dostępny na rynku dekoder mediabox+ umożliwiający m.in. nagrywanie programów (dysk twardy 500GB), wypożyczanie filmów i seriali, dostęp do wypożyczalni internetowych oraz odbiór cyfrowej telewizji naziemnej. Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49 złotych, a miesięczny abonament w większości pakietów 5 złotych (tylko w pakiecie Comfort+ opłata miesięczna wynosi 10 złotych).

Platforma nc+ to najbogatsza na rynku oferta sportowa: najwięcej piłki nożnej – m.in. Liga Mistrzów i Liga Europejska, T-Mobile Ekstraklasa, ligi angielska, hiszpańska, włoska, francuska; piłka ręczna na najwyższym poziomie – VELUX EHF Liga Mistrzów; najlepszy żużel: Enea Ekstraliga i Speedway Grand Prix; koszykówka: NBA, a także tenis i sporty walki. To także wyjątkowa oferta filmowa, w tym pełna propozycja filmowych kanałów premium z rodziny CANAL+ i HBO. Widzowie nc+ mogą oglądać produkcje najlepszych hollywoodzkich studiów filmowych, oferta platformy to m.in. 500 premier filmowych rocznie w CANAL+ i 8000 tytułów do wyboru w netVOD+.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>