Startuje nc+ MIX najbardziej elastyczna oferta na rynku

2013-08-27

Od 27 sierpnia rusza nowa oferta nc+ MIX z 40 kanałami HD i dekoderem na własność.  Jest to najbardziej atrakcyjna propozycja dla klientów, którzy chcą sami decydować o długości trwania swojej umowy.

- Jestem przekonany, że nasza nowa propozycja jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby wielu naszych klientów. Kupując nc+ MIX użytkownik uzyskuje dostęp do oferty kanałów platformy nc+ na miesiąc.  Po tym czasie może zadecydować, który pakiet chce oglądać i jak długo chce korzystać z wybranej oferty - powiedział Artur Przybysz, wiceprezes nc+ ds. sprzedaży i logistyki.

Kupując nc+ MIX przed rozpoczęciem odbioru klient powinien aktywować kartę dekodującą. Może to zrobić wysyłając numer karty SMSem na podany w Przewodniku po Ofercie numer lub kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta telefonicznie. Po aktywacji klient otrzymuje dostęp do kanałów z pakietów Comfort+, Universe+ i wszystkich kanałów Premium z rodziny CANAL+. Przez 31 dni będzie mógł oglądać największe hity hollywoodzkich wytwórni filmowych i najlepszą na rynku ofertę sportową.

Już od września kanały filmowe startują z mocnym repertuarem. Na początek dwie premiery telewizyjne: „Skyfall” najnowszy film o przygodach agenta 007, który pobił kinowy rekord oglądalności wszystkich poprzednich Bondów oraz „Hobbit: Niezwykła podróż”, pierwsza z trzech zaplanowanych części adaptacji powieści J.R.R Tolkiena.

Sympatycy sportu będą mogli cieszyć się dostępem do licznych transmisji wydarzeń sportowych, pokazywanych w najlepszej jakości obrazu i dźwięku, obsługiwanych przez grono najlepszych komentatorów i ekspertów. Platforma nc+ jest posiadaczem praw do rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można śledzić także m.in.: żużel, koszykówkę
i tenis.

Oferta nc+ MIX zawiera dekoder HD na własność w zestawie. Jest dostępna w dwóch wersjach do wyboru: usługa z dekoderem 5800S w cenie 99 zł oraz z dekoderem 5800SX z wbudowanym twardym dyskiem z opcją nagrywania, w cenie 199 zł za zestaw. Powyższe ceny obowiązują przy zakupie w sklepie internetowym na stronie www.ncplus.pl.

 Po miesiącu użytkowania oferty nc+ MIX, klient może wybrać dla siebie jeden z dedykowanych pakietów: COMFORT+, UNIVERSE+, SILVER+ lub PLATINUM+ z możliwością dodania opcji dodatkowych np. HBO czy FilmBox, zgodnie z aktualnym cennikiem. Dokonywany jest wówczas również wybór formy umowy zgodnej z jego oczekiwaniami:

  • „Płacisz jak długo chcesz” to opcja umożliwiająca rozwiązanie umowy z zachowaniem 1-miesięcznego okresu wypowiedzenia. 
  • Druga propozycja to rabat w kwocie 10 zł miesięcznie na każdy z dedykowanych pakietów abonamentowych. W tej wersji klient zawiera umowę na 12 miesięcy. Dedykowane oferty dostępne są już od 29 zł miesięcznie za Comfort+.

Dodatkowo do oferty Comfort+ w prezencie dodawany jest pakiet Multi+, w którego skład wchodzą wszystkie autorskie kanały nc+: ale kino+ HD, PLANETE+ HD, kuchnia+ HD, DOMO+ HD, MiniMini+ HD, teleTOON+ HD, HYPER+ HD i nSport HD.

Wszystkie formalności związane z wyborem pakietu i formy umowy spełniającej potrzeby klienta, można zrealizować bez wychodzenia z domu. Wystarczy wejść na stronę ncplus.pl i wypełnić formularz zawarcia umowy lub zadzwonić do Biura Obsługi Klienta. Kontrakt zostanie dostarczony na podany adres mailowy.

Zestawy nc+ MIX będą oferowane już od 2 września w sieci dystrybucji nc+, w sieciach sklepów RTV/AGD (AVANS, EURO-RTV-AGD, Media Markt i Saturn Planet, Neonet) oraz w specjalistycznych sklepach SAT na terenie całego kraju.

Szczegóły dostępne na stronie www.ncplus.pl od 2 września 2013.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>