Startuje magazyn „Na Mundialu” w nc+

2014-06-10
Wraz z inauguracją piłkarskich mistrzostw świata w Brazylii rusza nowy piłkarski magazyn nc+ „Na Mundialu”. Od 12 czerwca codziennie wieczorem w CANAL+ Sport i nSport emitowany będzie 45-minutowy program, w którym prezentowane będą fragmenty meczów, bramki, analizy oraz korespondencje reportera nc+ Piotra Karpińskiego.

mundial


Brazylijski mundial, który rusza już w najbliższy czwartek, rozpala emocje kibiców na całym świecie. Platforma nc+ w czasie mistrzostw w każdy wieczór zapraszać będzie widzów do specjalnego programu „Na mundialu”. W magazynie prezentowane będą wszystkie istotne wydarzenia z brazylijskich boisk, w tym fragmenty spotkań i bramki.

Korespondencje z Brazylii nadawane będą przez reportera nc+ Piotra Karpińskiego, który codziennie zajrzy wszędzie tam, gdzie będzie się działo coś interesującego  m.in. na konferencje prasowe, treningi zespołów i miejsca spotkań kibiców.

- Do Brazylii lecę pełen nadziei. Nadziei na to, że to będzie niezapomniany mundial. Turniej piękny, radosny, kolorowy, przepełniony pasją i emocjami. Wiem, że kłóci się to z doniesieniami, które docierają z Brazylii. Aż trudno w to uwierzyć, ale naród, który tak bardzo futbol uwielbia, równie mocno mundialu u siebie nie chce – mówi Piotr Karpiński.

- Znajomy Brazylijczyk powiedział mi jednak, że z pierwszym gwizdkiem meczu otwarcia wszystko się odmieni. Że Brazylia na miesiąc zapomni o biedzie, korupcji i protestach. I zacznie kibicować, zacznie się bawić i będzie marzyć o szóstym triumfie w mistrzostwach świata. Czy tak będzie? Nie wiem, ale w swoich relacjach będę się starał pokazać zarówno tę kolorową część mundialu, jak również wszystko to, co ten obraz może popsuć. Na ten turniej mam też swój prywatny cel: chciałbym odnaleźć Didiego, fryzjera, u którego od lat strzyże się Pele. Wejść do jego lokalu i powiedzieć: Na Pelego proszę. To byłoby coś! – zapowiada reporter nc+.

Program „Na mundialu” będzie emitowany od 12 czerwca codziennie o 20:00 w CANAL+ Sport i nSport, a więc po pierwszym spotkaniu danego wieczoru, a przed rozpoczęciem drugiego. Kolejnego dnia omawiane będą rozegrane mecze oraz zapowiadane kolejne starcia. Po fazie grupowej, a więc od 1/8 finału mistrzostw świata, magazyn rozpoczynać się będzie o 21:00.

Magazyn „Na mundialu”

Od 12 czerwca
CANAL+ Sport / nSport
Codziennie o 20:00

Od 28 czerwca
CANAL+ Sport / nSport
Codziennie o 21:00

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>