SPEEDWAY W NC+: MISTRZ KONTRA PRETENDENT W HICIE 3. RUNDY PGE EKSTRALIGI

2016-04-21

Kibice speedwaya niecierpliwie czekają na 3. rundę najlepszej żużlowej ligi świata. Szczególnie ciekawie powinno być w piątkowy wieczór na stadionie im. Alfreda Smoczyka, gdzie FOGO Unia Leszno o pierwsze punkty powalczy z Get Well Toruń (nSport+, 19:00). Żużlowy weekend w „Magazynie PGE Ekstraligi” podsumuje Daria Kabała-Malarz i jej goście (niedziela, 21:45).

3  z 4 meczów kolejnej serii spotkań PGE Ekstraligi fani „czarnego sportu” zobaczą na żywo wyłącznie w nSport+. Zapowiedź kolejki oraz najświeższe doniesienia z klubów zostaną przedstawione w magazynie „Speedway+” w nSport+ w czwartek o 18:00.

Mocny początek 3. rundy będzie miał miejsce w Lesznie. FOGO Unia po dwóch meczach pozostaje z zerowym dorobkiem punktowym. Jej rywal – Get Well Toruń, pewnie wygrał swój pierwszy mecz w sezonie, mimo że kilku zawodników z Gregiem Hancockiem na czele ma jeszcze duże rezerwy. Sympatycy obu drużyn liczą na zacięte pojedynki Amerykanina

z liderem gospodarzy Nickim Pedersenem. „Zapowiada się doskonale! Gospodarze chcą zaprzeczyć pogłoskom o dołku, goście potwierdzić supermoc. „Byki” zapewne wyciągnęły wnioski z dwóch porażek, pytanie czy wykrzesały więcej ze swoich zawodników, a ciz silników - kłopoty sprzętowe niektórych są widoczne gołym okiem. „Anioły”.

w doskonałych nastrojach i takim samym składzie planują podbój ligi. Na pewno mają potencjał, by wygrać to wyjazdowe spotkanie” - mówi Daria Kabała-Malarz, która w studiu będzie gościć eksperta nc+ Mirosława Jabłońskiego. Komentatorami będą Tomasz Dryła i Krzysztof Cegielski, a w parku maszyn zameldują się Michał Łopaciński i Kuba Zborowski. Początek o 19:00.

Dalsza część rundy zostanie rozegrana w niedzielę. Popołudnie ze speedwayem w nSport+ wystartuje o 16:30, gdy Gabriel Waliszko i Dawid Stachyra spotkają się z widzami w studiu w „Jaskółczym Gnieździe”. Opromieniona zwycięstwem nad ekipą z Leszna UNIA Tarnów zmierzy się z niepokonaną Stalą Gorzów. W ekipie gości wybornie spisuje się Bartosz Zmarzlik. a gorzowscy fani liczą na odbudowanie dyspozycji Krzysztofa Kasprzaka. Reportami Sergiusz Ryczel i Kuba Zborowski, na stanowiskach komentatorskich Michał Łopaciński i Robert Wardzała.

Tuż po zakończeniu konfrontacji w Tarnowie, o 19:00 transmisja przeniesie się na starcie MRGARDEN GKM-u Grudziądz z BETARD Spartą Wrocław, która czeka na rozegranie pierwszego meczu w tym sezonie. Gospodarze będą chcieli wykorzystać atut własnego toru, na którym goście zwykle mają spore problemy. Dyspozycja zawodników Piotra Barona nadal jest niewiadomą. Ekipa nSport+ na grudziądzkim stadionie będzie pracowała w składzie: Marcin Majewski, Mirosław Kowalik (studio), Joanna Cedrych, Łukasz Benz (reporterzy) oraz Tomasz Dryła, który będzie komentował wspólnie z zawodnikiem FOGO Unii Leszno Grzegorzem Zengotą.

Skróty spotkań, analiza najważniejszych wydarzeń oraz omówienie kontrowersji na torach najlepszej żużlowej ligi świata kibice zobaczą w niedzielnym „Magazynie PGE Ekstraligi”

o 21:45 w nSport+. Daria Kabała-Malarz w studiu spotka się z Robertem Kościechą i ekspertem sędziowskim Leszkiem Demskim.

Wszystkie biegi z meczu Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – KS ROW Rybnik zostaną wyemitowane w poniedziałek o 22:00.

Uzupełnieniem transmisji będą liczne akcje w mediach społecznościowych. Podczas relacji ze spotkań na fanpage`u Speedway Ekstraligi www.facebook.com/speedwayekstraliga widzowie będą mogli wybierać Rajdera Meczu. Zwycięzcy głosowań wezmą udział w rywalizacji o miano Rajdera Kolejki,  która przeprowadzona zostanie na profilu facebookowym nSport+ www.facebook.com/nSportplus. Na stronie www.nsportplus.pl kibice wskażą po weekendzie Wyścig Kolejki.

Żużlowe transmisje w nSport+:

czwartek, 21 kwietnia

18:00 Speedway+, magazyn

gospodarz: Joanna Cedrych

piątek, 22 kwietnia:

19:00 FOGO Unia Leszno – Get Well Toruń

studio: Daria Kabała-Malarz, Mirosław Jabłoński; reporterzy: Michał Łopaciński, Kuba Zborowski; komentarz: Tomasz Dryła, Krzysztof Cegielski

niedziela, 23 kwietnia:

16:30 UNIA Tarnów – Stal Gorzów

studio: Gabriel Waliszko, Dawid Stachyra; reporterzy: Sergiusz Ryczel, Kuba Zborowski

komentarz: Michał Łopaciński, Robert Wardzała

19:00 MRGARDEN GKM Grudziądz – BETARD Sparta Wrocław

studio: Marcin Majewski, Mirosław Kowalik; reporterzy: Joanna Cedrych, Łukasz Benz

komentarz: Tomasz Dryła, Grzegorz Zengota

21:45 Magazyn PGE Ekstraligi

prowadzący: Daria Kabała-Malarz; eksperci: Robert Kościecha, Leszek Demski

poniedziałek, 24 kwietnia:

22:00 Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra – KS ROW Rybnik (skrót)


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>