SPEEDWAY W NC+: DUŃSKA PRÓBA I ODRABIANIE ZALEGŁOŚCI

2016-06-08

Zbliżający się weekend dostarczy wielu emocji fanom speedwaya. Sobotni wieczór to okazja by obejrzeć w CANAL+ najlepszych żużlowców świata, którzy rywalizować będą na torze w Horsens w Grand Prix Danii. W niedzielę widzowie nSport+ będą mogli zobaczyć zaległy mecz PGE Ekstraligi pomiędzy ROW Rybnik i Get Well Toruń oraz premierę magazynu Motogamia.

W sobotni wieczór żużlowa elita zamelduje się pod taśmą w duńskim Horsens. Fani speedwaya zadają sobie pytanie czy aktualny indywidualny mistrz świata – Tai Woffinden, lider Betard Sparty Wrocław – odrobi dwupunktową stratę do prowadzącego w klasyfikacji generalnej SGP Chrisa Holdera? A może fotel lidera zaatakuje Greg Hancock, który również świetnie wystartował w obecnej edycji SGP?

Widzowie nc+ ściskać będą z pewnością kciuki za udany występ reprezentantów Polski. W znakomitej dyspozycji od początku sezonu jest najlepszy zawodnik PGE Ekstraligi Bartosz Zmarzlik. On i jego koledzy będą chcieli pokazać się w Horsens z dobrej strony. Transmisja  Grand Prix Danii rozpocznie się w CANAL+ w sobotę o 18.30. Komentarz z tego ekscytującego wydarzenia zapewni Tomasz Dryła, a studio poprowadzi Daria Kabała-Malarz. W parku maszyn pracować będzie Łukasz Benz.

Ciąg dalszy żużlowych emocji w niedzielę od 14:30 w nSport+. Pokazana zostanie transmisja zaległego meczu 1. rundy PGE Ekstraligi ROW Rybnik - Get Well Toruń. Podczas ostatniego, rozegranego przed tygodniem spotkania tych drużyn lepsi na swoim torze okazali się torunianie, którzy pokonali gości 56:34. Czy zespołowi z Rybnika uda się zrewanżować za niedzielną porażkę?

Fanów dwóch kółek i mocnych wrażeń nSport+ zaprosi w niedzielę na kolejny odcinek autorskiego programu Tomasza Dryły – „Motogamia”. Premierowy odcinek o 17:15.

Plan transmisji wydarzeń żużlowych w kanałach nc+:

czwartek, 9 czerwca

18:00 Speedway+, nSport+

sobota, 11 czerwca

18:30 Grand Prix Danii, CANAL+

komentarz: Tomasz Dryła, Robert Kościecha; studio: Daria Kabała-Malarz, Grzegorz Zengota reporter: Łukasz Benz

niedziela, 12 czerwca

14:30 ROW Rybnik - Get Well Toruń, nSport+

komentarz: Michał Łopaciński, Krzysztof Cegielski; studio: Gabriel Waliszko, Robert Wardzała, reporter: Robert Sitnicki, Łukasz Benz.

17:15 Motogamia – magazyn, nSport+


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>