Speedway Grand Prix w nc+: Wielkie emocje w Bydgoszczy

2014-04-24

Wielkie ściganie najlepszych żużlowców świata powraca na Stary Kontynent. Turniejem w Polsce rozpocznie się europejska cześć cyklu Speedway Grand Prix, który można śledzić na platformie nc+. Na torze w Bydgoszczy wystąpi aż trójka Polaków. Transmisja drugiej odsłony SGP 2014 w sobotę, 26 kwietnia od 18:30 w CANAL+ Family.

 

zuzel grand prix 25.04

Inauguracja sezonu pokazała, że nikogo w tym roku nie można lekceważyć, dlatego europejskie otwarcie cyklu Grand Prix zapowiada się pasjonująco. Bydgoski tor jest miejscem niemal mistycznym i wierzę, że także tym razem polscy żużlowcy będą trzymać gaz zapewniając nam niezapomniany wieczór – zapowiada Tomasz Dryła, komentator sobotnich zawodów.

 

Transmisja  w CANAL+ Family rozpocznie się o 18:30. W specjalnym studiu zlokalizowanym na bydgoskim stadionie wśród gości Marcina Majewskiego będzie między innym trener Wybrzeża Gdańsk, Stanisław Chomski.

 

Już pierwsza odsłona cyklu pokazała, że tegoroczne Grand Prix zapowiada się niezwykle emocjonująco. Sensacyjny zwycięzca turnieju w Auckland, Martin Smolinski, postara się udowodnić kibicom śledzącym w nc+ te prestiżowe zmagania, że jest zawodnikiem aspirującym do światowej elity. Rywale jednak zapewne zrobią wszystko, by ostudzić jego zapędy na sukcesy w SGP. Jarosław Hampel zapowiada, że niesiony dopingiem polskich kibiców jest w stanie wygrać sobotnie zawody. Krzysztof Kasprzak od początku sezonu prezentuje bardzo wysoką formę. Do grona regularnie występujących w Grand Prix Polaków na turniej w Bydgoszczy dołączy, zawodnik toruńskiego  Unibaksu, Adrian Miedziński. Popularny „Miedziak” w sezonie 2013 występował w SGP z „dziką kartą” i w ostatniej odsłonie zeszłorocznego cyku stanął na najwyższym stopniu podium.

 

Najbliższe relacje żużlowe na platformie nc+:

 

sobota, 26 kwietnia:

18:30 Grand Prix Europy (Bydgoszcz), CANAL+ Family  
studio: Marcin Majewski, gość: Stanisław Chomski
komentarz: Tomasz Dryła
reporter: Michał Łopaciński, Gabriel Waliszko

 

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>