SERIALE EMITOWANE NA PLATFORMIE NC+ ZDOBYWAJĄ AŻ 9 NOMINACJI DO NAGRODY EMMY

2016-07-18


Spośród ogłoszonych wczoraj nominacji do Emmy Awards, najbardziej prestiżowych nagród przemysłu telewizyjnego, aż 6 tytułów znajduje się na antenach kanałów platformy nc+ oraz serwisu VOD – wśród nich m.in. najnowsze sezony takich seriali, jak „Mr. Robot”, „Ray Donovan” oraz „Shameless”.

CANAL+

„Mr Robot” to jeden z najważniejszych i najciekawszych seriali ostatnich lat. Polska premiera telewizyjna pierwszego sezonu miała miejsce 14 lipca tego roku na antenie CANAL+. Historia niepozornego programisty walczącego z bezduszną korporacją podbiła serca nie tylko widzów, ale również jury przyznającego Nagrody Emmy, które postanowiło nominować produkcję w najważniejszej kategorii – za najlepszy serial dramatyczny. Druga, nie mniej prestiżowa nominacja przypadła Ramiemu Malekowi, który został wyróżniony za swoją rewelacyjną kreację. Polska premiera drugiego sezonu tylko w CANAL+ już 25 sierpnia.

Z kolei CANAL+ SERIALE w lipcu i w sierpniu zaprasza na trzeci sezon serialu „Brooklyn 9-9”, w którym Andre Braugher został nominowany do Emmy za najlepszą drugoplanową rolę męską.

Serwis VOD SERIALE+

SERIALE+, czyli serwis VOD platformy nc+, już od 18 lipca zaprasza na czwarty sezon kultowego serialu „Ray Donovan” – w tym roku został nominowany do Nagrody Emmy w dwóch kategoriach: najlepszy aktor w serialu dramatycznym (Liev Schreiber) oraz najlepszy aktor drugoplanowy (Jon Voight). Spośród ubiegających się o Emmy produkcji znalazł się emitowany w serwisie VOD szósty sezon serialu „Shameless”, ze świetną rolą Williama H. Macy’ego, wyróżnioną nominacją dla najlepszego aktora w serialu komediowym. W jesiennej ofercie serwisu VOD pojawi się również trzeci sezon serialu „The Affair”, nominowany do Nagrody Emmy za rolę Maury Tierney.

Ale kino+

W Ale kino+ jeszcze pod koniec lipca i na początku sierpnia widzowie mogą śledzić losy bohaterów drugiego sezonu miniserialu „Fargo”. Prawdziwą gwiazdą produkcji jest nominowana do tegorocznej Emmy Kristen Dunst. „Fargo” otrzymał również nominację dla najlepszego miniserialu.

Lista produkcji nominowanych do nagrody Emmy 2016 dostępnych na platformie nc+:

„Mr Robot” – sezon 1 - CANAL+, premiera w każdy czwartek, godz. 21

„Brooklyn 9-9” – sezon 3 – CANAL+ Seriale, premiera w każdy wtorek, godz. 22

„Ray Donovan” – sezon 4 – VOD SERIALE+, premiera 18 lipca

„Shameless” – sezon 6 – VOD SERIALE+

“The Affair” – sezon 3 – VOD SERIALE+

„Fargo” – sezon 2 – Ale kino+, środy po godz. 01:00

„Mr Robot” – sezon 2 – CANAL+ - premiera 25 sierpnia

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>