Rusza kampania reklamowa 5. kuchnia+ food film fest

2013-11-08

W piątek, 8 listopada wystartuje kampania promująca 5. kuchnia+ food film fest. Autorski przegląd filmów kulinarnych organizowany przez kanał kuchnia+ odbędzie się w dniach 22-24 listopada w Warszawie, Poznaniu, Gdańsku i Wrocławiu.

kuchnia_film festiwal

Kampania reklamowa ruszy wraz ze startem sprzedaży biletów, w piątek 8 listopada. Zasięgiem obejmie wszystkie miasta, w których odbędzie się przegląd. Działania reklamowe obejmą outdoor, prasę, radio, telewizję i internet, w tym media społecznościowe i blogosferę.

Na potrzeby 5.kuchnia+ food film fest została stworzona specjalna strona www.kuchniaplus.pl/fff. Internauci znajdą na nie wszystkie niezbędne informacje o przeglądzie.

- W tegorocznej kampanii skupimy się przede wszystkim na działaniach w internecie. Zdajemy sobie sprawę, że nasi widzowie szukają informacji zwłaszcza w sieci. Stąd szczególny nacisk kładziemy na komunikację na naszym facebookowym fanpage’u, gdzie będzie można dowiedzieć się o szczegółach programu, wydarzeniach specjalnych i a także wygrać bilety. Osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w przeglądzie, w weekend 22-24 listopada otrzymają na bieżąco informacje o tym, co dzieje się w trakcie 5. kuchnia+ food film fest – mówi Joanna Albin, brand manager kanałów lifestyle’owych nc+.

W poszczególnych miastach goszczących przegląd zostaną wykorzystane citylighty oraz nośniki 6x3 m. Spoty radiowe będzie można usłyszeć m.in. w Radiu PIN, Radiu Dla Ciebie, Trójce, RMF Classic, ZET Chilli i Jem Radiu. Z kolei spoty filmowe zobaczą widzowie wszystkich autorskich kanałów platformy nc+, w tym rodziny CANAL+ oraz: ale kino+, PLANETE+, kuchni+, DOMO+, MiniMini+ i teleTOON+.

Identyfikację wizualną 5. kuchnia+ food film fest zaprojektował Dział Kreacji platformy nc+ pod przewodnictwem Łukasza Słotwińskiego oraz agencja Sojuz. Za zakup mediów odpowiedzialny jest dom mediowy ZenithOpitmedia, a wsparcie w zakresie kampanii digitalowej i social media zapewnia Hypermedia Isobar.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>