RUNDA ENEA EKSTRALIGI 7 LIPCA W nSport HD

2013-07-05

Prędkość, emocje i adrenalina, czyli ekstremalna jazda po torze. W najbliższą niedzielę kolejne dwa żużlowe spotkania. O godzinie 16:00 derbowy mecze Unia Tarnów – PGE Marma Rzeszowa, natomiast o 18:30 ekipa z Częstochowy podejmie Unibax Toruń. Serdecznie zapraszamy do nSport HD.

godzina 16:00

Unia Tarnów – PGE Marma Rzeszów
Na początek żużlowej niedzieli prestiżowe derby Polski południowo-wschodniej. Mecz Unii Tarnów
z PGE Marmą Rzeszów zapowiada się wyjątkowo.
– Mistrzowie Polski są opromienieni efektownym zwycięstwem nad Włókniarzem Częstochowa, a ich sąsiedzi z Rzeszowa podbudowani wygraną z Unią Leszno. ‘Żurawie’ mają jednak problemy ze stabilną formą, i do tego w pamięci zawstydzającą porażkę w pierwszym meczu z Unią na swoim torze. ‘Jaskółki’ z kolei chcą potwierdzić, że bezapelacyjnie to one wyżej latają w tym sezonie, co zwiastuje emocjonującą jazdę – mówi dziennikarz nSport HD Gabriel Waliszko, który poprowadzi meczowe studio. – Majowe derby w Rzeszowie pamiętamy głównie ze względu na brak w składzie Marmy Nickiego Pedersena. Teraz trzykrotny mistrz świata rehabilituje się za pierwszą część sezonu, jadąc niemal bezbłędnie i pożyczając motocykle swoim kolegom z drużyny. Pojedynki Duńczyka
z ‘tytanowym’ Artiomem Łagutą, który w czwartek w Rosji wywalczył duży komplet punktów, powinny być ozdobą derbowego spotkania. Jak dodamy do tego konfrontację polskich seniorów Janowski-Kołodziej kontra Okoniewski-Walasek to dodatkowa reklama tych derbów jest zbędna – dodaje Waliszko.

godzina 18:30
Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
W najbliższą niedzielę o 18:30 nSport HD, w Częstochowie CKM Dospel Włókniarz spotka się
w Unibaxem Toruń. Będzie to konfrontacja trzeciej z pierwszą drużyną Enea Ekstraligi.  Według komentatora Michała Łopacińskigo, torunianie wystąpią w tym spotkaniu w najsilniejszym możliwym składzie.
- Do dyspozycji wrócił Darcy Ward, ale z lekkimi problemami, po niedawnej kontuzji boryka się Adrian Miedziński. Gospodarzy w tym spotkaniu czeka nieco trudniejsze zadanie. ‘Magiczny rosyjski duet’ zostanie rozbity. Emil Sajfutdinow, leczący kontuzję stopy nie wystąpi zarówno w tym spotkaniu, jak
i w Drużynowym Pucharze Świata. Częstochowianie zastosują za niego zastępstwo zawodnika, zaś liderem gospodarzy powinien być błyszczący w tym sezonie Grigorij Łaguta. Pytanie brzmi, czy dla gospodarzy ZZ będzie handicapem? Duży ciężar będzie musiał udźwignąć Rune Holta, który jak do tej pory tworzył solidną ‘drugą linię’. Jednak czy to wystarczy? Teoretycznie pomóc powinien mu Rafał Szombierski, choć ostatnie wyniki popularnego ‘Szuminy’ nie napawają optymizmem. Teoretycznie faworytem tego spotkania powinni być goście z Torunia, jednak na szczęście to nie statystyki tworzą widowisko.  Jedno jest pewne - emocji na pewno nie zabraknie – zapowiada Łopaciński.

Podsumowanie 13. rundy Enea Ekstraligi w niedzielny wieczór o godzinie 22:00 w nSport HD.
W magazynie skróty ze wszystkich meczów, ciekawi goście (Zbigniew Boniek, Dawid Stachyra) i ekskluzywna rozmowa z liderem cyklu Grand Prix Emilem Sajfutdinowem.  

PLAN TRANSMISJI 13. RUNDY ENEA EKSTRALIGI W nSport HD

7 lipca (niedziela)
15:45 studio meczowe – Gabriel Waliszko
16:00 Unia Tarnów - PGE Marma Rzeszów
Komentuje: Piotr Olkowicz
18:15 Studio meczowe– Michał Łopaciński 
18:30 Dospel CKM Włókniarz Częstochowa - Unibax Toruń
Komentuje: Tomasz Dryła
22:00 Magazyn Enea Ekstraliga
Prowadzący: Marcin Majewski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>