Rewanże 1/16 finału Ligi Europejskiej w nc+

2014-02-25

W czwartek odbędą się mecze rewanżowe 1/16 finału Ligi Europejskiej. W większości par szanse na awans mają obie drużyny, co zwiastuje wielkie emocje dla widzów kanałów platformy nc+. Szczególnie interesująco zapowiadają się konfrontacje Napoli - Swansea, Tottenham - Dnipro i Eintracht - Porto.

Piłkarski wieczór w nc+ rozpocznie się w czwartek o 18:45, kiedy w studiu Ligi Europejskiej kibiców przywita Piotr Salak. Dziesięć minut później transmisje trzech pierwszych meczów rewanżowych 1/16 finału. Na pierwszy plan wysuwa się zaplanowana w CANAL+ Sport relacja z Włoch, gdzie SSC Napoli zagra ze Swansea City. Tydzień temu był remis 0:0.

- Spotkanie rozegrane w Walii pokazało dwie rzeczy: po pierwsze, że mecz zakończony bezbramkowym remisem, może być pasjonujący, a po drugie, że różnica w poziomie sportowym między tymi zespołami jest bardzo niewielka. Ekipa Swansea miała inicjatywę, była dłużej przy piłce i znacznie częściej strzelała na bramkę gości, ale dzięki mądrej taktycznie grze zespołu Rafy Beniteza spotkanie mogło równie dobrze zakończyć się sukcesem gości. Na Stadio San Paolo na pewno będzie wyjątkowa i gorąca atmosfera, bo to przecież najsłynniejszy włoski "kocioł". Zapraszamy z Filipem Surmą na co najmniej 90 minut walki, w której wskazanie faworyta jest niezwykle trudne – mówi dziennikarz nc+, Bartosz Gleń, którym będzie komentatorem tego meczu.

Równolegle w nSport relacjonowane będzie starcie Ludogorec Razgrad – Lazio Rzym. Z kolei w CANAL+ Family kibice będą mogli śledzić rywalizację Eintrachtu Frankfurt z FC Porto. Pierwsze spotkanie miało pasjonujący przebieg - ekipa z Portugalii prowadziła już 2:0, ale pościg zespołu z Niemiec w końcówce meczu sprawił, że po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy świetlnej widniał wynik 2:2.

Po zakończeniu pierwszej serii czwartkowych meczów, od 21:00 na antenach kanałów nc+ prezentowane będą cztery kolejne transmisje. W CANAL+ Sport kibice zobaczą starcie Tottenhamu Hotspur z Dnipro Dniepropietrowsk. Po zaciętym pierwszym spotkaniu to Ukraińcy są bliżej awansu. Bramka z rzutu karnego Jewhena Konoplanki, który zimą był już jedną nogą w Liverpoolu, zapewniła zespołowi Juande Ramosa skromną zaliczkę. Szkoleniowiec Dnipro nie jest szczególnie mile wspominany na White Hart Lane, więc raczej nie powinien spodziewać się w Londynie serdecznego przyjęcia.

W nSport od 21:00 relacja z meczu Olympique Lyon – Czernomorec Odessa. Po 90 minutach rywalizacji tych zespołów jest 0:0. W CANAL+ Family kibice będą mogli sprawdzić czy Trabzonspor jest w stanie odrobić dwubramkową stratę z pierwszego meczu z Juventusem Turyn. Dla osób śledzących rywalizację Sevilli z Mariborem platforma nc+ przygotowała relację w kanale n36. Tu także na półmetku walki o awans do 1/8 finału jest remis – 2:2.

Dla kibiców, którzy chcą obserwować na bieżąco rywalizację na wszystkich stadionach, tradycyjnie przygotowana zostanie Multiliga Europy. Emisja od 18:55 i 21:00 w CANAL+ Family2. Podsumowanie dnia i skróty spotkań o 23:40 w CANAL+ Sport w magazynie Ligi Europejskiej.

Plan najbliższych transmisji Ligi Europejskiej na antenach kanałów nc+:

czwartek, 27 lutego:

18:45 Studio Ligi Europejskiej, CANAL+ Sport
gospodarz: Piotr Salak
18:55 SSC Napoli - Swansea City, CANAL+ Sport
komentują: Bartosz Gleń, Filip Surma
18:55 Ludogorec Razgrad - Lazio Rzym, nSport
komentują: Adam Marchliński, Wojciech Jagoda
18:55 Eintracht Frankfurt - FC Porto, CANAL+ Family
komentują: Sergiusz Ryczel, Leszek Orłowski
18:55 Multiliga Europy, CANAL+ Family2
komentują: Mariusz Wróblewski, Tomasz Dryła, Filip Adamus
21:00 Tottenham Hotspur - Dnipro Dniepropietrowsk, CANAL+ Sport
komentują: Przemysław Pełka, Rafał Nahorny
21:00 Trabzonspor Kulubu - Juventus Turyn, CANAL+ Family
komentują: Cezary Olbrycht, Tomasz Lipiński
21:00 Olympique Lyon - Czernomorec Odessa, nSport
komentują: Krzysztof Marciniak, Stefan Białas
21:00 FC Sevilla - Maribor, kanał 36 nc+
komentuje: Żelisław Żyżyński
21:00 Multiliga Europy, CANAL+ Family2
komentują: Mariusz Wróblewski, Gabriel Waliszko, Robert Sitnicki
23:05 Studio Ligi Europejskiej, CANAL+ Sport
gospodarze: Piotr Salak
23:40 Liga Europejska - magazyn skrótów, CANAL+ Sport / nSport
komentują: Edward Durda, Krzysztof Bandych

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>