PLANETE+ ODKRYWA RADOŚĆ Z SEKSU W NOWYM AUTORSKIM PROGRAMIE

2015-04-08

Planete+, autorski kanał tematyczny nc+, wprowadza nową produkcję własną. Od 29 kwietnia, w każdą środę o 23:00 stacja pokaże premierowe odcinki „Szkoły seksu Joanny Keszka”. W programie ekspertka ds. kobiecej seksualności Joanna Keszka odkryje przed widzami świat seksu w taki sposób, w jaki w telewizji nikt jeszcze tego nie robił. 


Podstawowym założeniem programu jest to, że seksualność jest przygoda na całe życie a jej odkrywaniu powinna towarzyszyć nam dobra zabawa i rzetelna wiedza. Warto wiedzieć, jak zatroszczyć się o seks i cieszyć się nim bez poczucia winy, wstydu i strachu.


- Z tego właśnie powodu powstał ten program, jakiego w naszym kraju jeszcze nie było. Poznamy tajemnice kobiecego ciała, opowiemy o tym, że BDSM jest dla każdego, a nie tylko dla Christiana Graya, pobawimy się w przebieranki w sypialni, będziemy ćwiczyć mięśnie Kegla, a także nauczymy jak korzystać z wibratora – mówi Joanna Keszka. 


W każdym z 10 odcinków, prowadzącej towarzyszą dwie pary wyłonione w drodze castingu. Są to osoby w rożnym wieku i z różnych regionów kraju. W pierwszej części odcinka Joanna Keszka rozmawia z nimi, a następnie zleca dwa zadania. Jedno „na sucho” o charakterze teoretycznym, związane z kwestiami seksualności, a drugie praktyczne, podczas którego pary zostaną poproszone o udanie się do hotelu i wykonanie zadań domowych, jak np. wykorzystanie gadżetów erotycznych czy przebieranie. Następnego dnia bohaterowie opowiedzą o swoich doświadczeniach i odczuciach. Program uzupełni pełna humoru sonda uliczna oraz praktyczne i pełne profesjonalnej wiedzy porady prowadzącej.


Joanna Keszka to autorka jednej z najbardziej odważnych polskich książek o seksie pt. „Grzeczna to już byłam czyli kobiecy przewodnik po seksie”, ekspertka w dziedzinie kobiecej seksualności, redaktorka naczelna kobiecego portalu Barbarella.pl.


Produkcją programu na zlecenie Planete+ zajmuje się firma Forward Group. Widzowie mogą oglądać premierowe odcinki „Szkoły seksu Joanny Keszka” od 29 kwietnia, w każdą środę o 23:00.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>