Polacy walczą o podium żużlowego cyklu Grand Prix

2013-08-01

Najbliższy weekend dla kibiców żużlowych będzie gorący nie tylko ze względu na panującą aurę. Na kanałach nc+ planowane są transmisje z bardzo ważnego dla losów Indywidualnego Mistrzostwa Świata turnieju o Grand Prix Włoch oraz meczów Enea Ekstraligi z udziałem zespołów liczących na włączenie się do walki o awans do fazy play-off.

Na początek pasjonującego weekendu w sobotę, 3 sierpnia od 19:45 na antenie CANAL+ Sport transmitowane będą zawody o Grand Prix Włoch. Na Olimpia Stadium w Terenzano żużlowa elita spotka się, by walczyć o bardzo istotne dla układu czołówki punkty. W klasyfikacji generalnej prowadzi Emil Sajfutdinow, ale za jego plecami czają się Tai Woffinden i Chris Holder. Cały czas szanse na podium zachowuje Jarosław Hampel, który zajmuje czwartą lokatę, a nawet Tomasz Gollob, który jest ósmy.

W niedzielę, 4 sierpnia na antenie nSport HD relacjonowana będzie 16. seria meczów Enea Ekstraligi. Na początek, od 15:45 relacja ze spotkania PGE Marma Rzeszów – Stal Gorzów. Gospodarze są obecnie „pod kreską” i grozi im degradacja, dlatego w rywalizacji ze znajdującymi się na szóstym miejscu gorzowianami zrobią wszystko by wygrać. Z kolei Stal, by mieć jeszcze szanse na awans do play-off, również musi w Rzeszowie walczyć o pełną pulę.

Od 18:45 w nSport HD relacja z drugiego z ważnych meczów 16. kolejki. Unia Leszno i Unia Tarnów sąsiadują ze sobą w tabeli. Znajdują się odpowiednio na czwartym i piątym miejscu, a więc na granicy awansu do play-off i walki o medale mistrzostw Polski. Ten mecz może mieć przełomowe znaczenie dla losów układu sił w czołówce Enea Ekstraligi.

- Zapowiada się kolejny emocjonujący weekend i niezwykle ciekawe transmisje dla widzów kanałów nc+. Zaczniemy w sobotni wieczór w Terenzano, gdzie polscy zawodnicy pokrzepieni Drużynowym Mistrzostwem Świata zrobią wszystko, by na dobre włączyć się do walki o miejsca na podium klasyfikacji generalnej cyklu Grand Prix – mówi Marcin Majewski, dziennikarz nc+.
 
- Z kolei w niedzielę zaprezentujemy dwa mecze Enea Ekstraligi. Walcząca o utrzymanie drużyna z Rzeszowa kontra Stal Gorzów, która jest niepokonana od trzech kolejek. Jakby tego było mało w Lesznie bezpośrednie starcie drużyn, które walczą o pierwszą czwórkę. Emocji z pewnością nie zabraknie! – zapowiada Majewski.
 

Niedzielne zmagania w Enea Ekstralidze zostaną podsumowane na antenie nSport HD w wieczornym magazynie o 22:00. Marcin Majewski wraz z zaproszonymi gośćmi omówi wszystkie spotkania oraz odniesie się do sobotniego turnieju o Grand Prix Włoch.

Grand Prix Włoch – Terenzano w CANAL+ Sport HD
sobota, 3 sierpnia, 19:45
komentarz: Piotr Olkowicz, studio: Grzegorz Milko, reporter: Michał Łopaciński

16. kolejka meczów ENEA Ekstraligi w nSport HD
niedziela, 4 sierpnia, 15:45
PGE Marma Rzeszów – Stal Gorzów
komentarz: Tomasz Dryła, studio: Gabriel Waliszko, reporter: Jakub Zborowski

niedziela, 4 sierpnia, 18:15
FOGO Unia Leszno – Unia Tarnów
komentarz: Grzegorz Milko, studio: Michał Łopaciński, reporter: Mariusz Wróblewski

niedziela, 4 sierpnia, 22:00
magazyn ENEA Ekstraligi
gospodarz: Marcin Majewski

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>