Platforma nc+ zaprasza na hit jesieni: El clasico w canal+ sport

2014-10-22

Już w sobotę, 25 października widzowie nc+ będą mogli emocjonować się kolejnym wielkim starciem Realu Madryt z FC Barceloną. Transmisja sportowego hitu jesieni pokazana zostanie w CANAL+ Sport. Relację ze starcia gigantów na Estadio Santiago Bernabeu poprzedzą atrakcje dla kibiców zarówno na antenie, jak również w internecie. Nie zabraknie ich także po zakończeniu El Clasico.

El clasico 

To będzie wyjątkowe wydarzenie. Największe gwiazdy światowego futbolu po raz kolejny staną naprzeciw siebie. W poprzednim sezonie pasjonujące transmisje z rywalizacji hiszpańskich potęg przyciągały do kanałów sportowych nc+ rekordową widownię. Ich jesienny mecz obejrzało 340 tysięcy widzów, a marcowy rewanż 414 tysięcy.

Sobotnie spotkanie Real – Barcelona pokazane zostanie w specjalnej oprawie, a w jego atmosferę postarają się wprowadzić kibiców na długo przed pierwszym gwizdkiem dziennikarze i eksperci nc+.  W ramach wejść antenowych w trakcie Gorączki Piłkarskiej Soboty prezentowane będą już od 13:30 specjalne analizy oraz korespondencje z Madrytu nadawane przez Piotra Labogę. Transmisja wielkiego meczu rozpocznie się o 17:55. Prosto z Santiago Bernabeu komentować go będą Rafał Wolski i Grzegorz Mielcarski. Po zakończeniu spotkania w studiu CANAL+ Sport zostanie ono poddane szczegółowej analizie ekspertów. Kibice zobaczą także wywiady z bohaterami wydarzeń boiskowych.

- Przed nami kolejny rozdział fascynującej powieści, a zarazem osobna historia osadzona w realiach sezonu 2014/15. Piłkarze Realu zdążyli już potknąć się kilka razy na krajowym gruncie. Carlo Ancelotti wciąż szuka po odejściu Alonso i Di Marii tak pożądanej przez siebie równowagi w drużynie. Ostatnio z coraz lepszymi efektami. Luis Enrique rozpoczął pracę na Camp Nou od serii zwycięstw, które wspólnie z piłkarzami naznaczył solidnością gry obronnej. Spotkanie z PSG w Lidze Mistrzów pokazało, że nad dziełem wciąż trzeba pracować. Królewscy strzelają dużo goli, Barca potrafi ich nie tracić. Co z tego wyjdzie? Siedem miesięcy temu w Madrycie skończyło się na 3:4. Mecz stanowił długą, regularną kanonadę, nie sposób było oderwać wzroku od boiska… Coś mówi mi, że niebawem znowu wstrzymamy oddech. I liczba goli nie będzie najważniejsza. W końcu to El Clasico – mecz, który oglądasz… bo nie ma innej opcji! – przekonuje dziennikarz nc+, Rafał Wolski.

Kilka dni przed meczem uruchomiona została przez platformę nc+ specjalna strona internetowa - elclasico.canalplus.pl - poświęcona temu wspaniałemu wydarzeniu. Dzięki dedykowanemu serwisowi starcie Realu z Barceloną nie będzie wyłącznie boiskową rywalizacją oglądaną na antenie CANAL+ Sport. Przy okazji tak ważnych wydarzeń jak El Clasico kibice często chcą się sprawdzić ze znajomymi, pokazać, kto z nich zna się lepiej na futbolu. Za pośrednictwem strony mogą zweryfikować swoją „eksperckość” i zaprosić innych do rywalizacji. Dodatkowym smaczkiem będzie możliwość konfrontacji własnych typów z przewidywaniami dziennikarzy nc+. Dzięki stronie internetowej kibice w trakcie spotkania uzyskają również dostęp do systemu statystyk, a po jego zakończeniu będą mogli sprawdzić ostateczne wyniki swoich „pojedynków” oraz zobaczyć graficzne podsumowanie El Clasico. Działania wspierające prowadzone będą także na fanpage`u CANAL+ Sport na facebooku i twitterze.

- Rywalizacja Realu i Barcelony zawsze wzbudza wielkie emocje, które rozpalają wyobraźnię fanów futbolu. Zapraszamy serdecznie do naszego specjalnego serwisu, który pozwoli dobrze przygotować się do sobotniego widowiska, a w jego trakcie jeszcze pełniej przeżywać to, co działo się będzie podczas transmisji El Clasico w CANAL+ Sport – zachęca Michał Kocięba, kierownik ds. komunikacji i PR kanałów sportowych platformy nc+.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>