PLATFORMA NC+ Z WYRÓŻNIENIAMI NA GALI KTR

2016-05-25

We wtorek podczas Gali Klubu Twórców Reklamy rozdano nagrody za ostatni rok dla najlepszych twórców komunikacji i marketingu w Polsce. Podczas uroczystości aż trzy Miecze KTR zdobyła platforma nc+. Statuetki otrzymały: kreacja „MAGNETIC CANAL” związana z wprowadzeniem oferty ośmiu kanałów CANAL+, oprawa z okazji 21. urodzin stacji oraz jej typografia oprawy świątecznej. Wszystkie prace zostały w całości stworzone przy współudziale Działów Kreacji, Programowego i Marketingu nc+.

Z sumą trzech nagród już drugi rok z rzędu platforma nc+ została najbardziej utytułowanym podmiotem w Kategorii Design. Wszystkie z ogłoszonych w kwietniu nominacji podczas wtorkowej Gali w Teatrze Polskim w Warszawie zostały zamienione na statuetki.

Prestiżowy Srebrny Miecz KTR w podkategorii Broadcast został przyznany za oprawę antenową CANAL+ pod hasłem „MAGNETIC CANAL”. Miała ona na celu wsparcie promocji pełnej oferty ośmiu kanałów stacji. Brązowy Miecz wręczono za oprawę rocznicową związaną z 21. urodzinami stacji. Z kolei w podkategorii Typografia nagroda powędrowała w do nc+ za oprawę towarzyszącą akcji „Święta w CANAL+”.

- Po przyznaniu nam przez jury KTR tytułu Reklamodawcy Roku dokładnie 12 miesięcy temu, także i tym razem mamy wiele powodów do dumy i satysfakcji. Nieustannie pracujemy nad utrzymaniem najwyższej jakości naszych kanałów, a najbardziej prestiżowe nagrody w branży reklamowej i kreatywnej są najlepszym dowodem na to, że także na tym polu możemy pochwalić się standardami premium - mówi Jacek Balicki, wiceprezes zarządu nc+ ds. marketingu.

O nagrodzonej pracy „MAGNETIC CANAL” opowiada Łukasz Słotwiński, dyrektor kreatywny nc+:

- Zgodnie z duchem naszej kultury wizualnej nie używaliśmy technik komputerowej animacji 3D, a fotografowaliśmy realne obiekty. Cała oprawa 8 kanałów to zapis i wynik eksperymentu naukowego przeprowadzonego przez dr Łukasza Badowskiego z Centrum Nauki Kopernik. To co widzowie CANAL+ mogą oglądać na co dzień to makro zdjęcia ferrofluidu poddanego siłom pola magnetycznego. Ów magnetyzm jest symbolem emocji, które poruszają nawet nanocząstki żelaza zawarte w ferrofluidach.

Wtorkowa uroczystość stanowiła zwieńczenie pracowitego roku dla twórców kreacji reklamowej oraz osób budujących polski krajobraz komunikacji i marketingu. W sumie wręczono 181 nagród, w tym 33 złote, 62 srebrnych i 86 brązowych. Miecze KTR to to jedne z najbardziej cenionych i znanych wyróżnień w polskiej branży reklamowej. Nagrody przyznaje jury składające się z wybitnych krajowych i zagranicznych praktyków w branży. Pierwsza edycja miała miejsce w 2005 roku. CANAL+ i nc+ były wielokrotnie nagradzane podczas gali KTR. W minionym roku platforma otrzymała tytuł Reklamodawcy Roku zdobywając sześć statuetek.

nc+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma cyfrowa w Polsce. Oferuje ponad 160 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym 81 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA. W nc+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, najnowsze premiery filmowe prosto z ekranów kin, najlepsze seriale oraz pasjonujące, autorskie serie dokumentalne dostępne na ośmiu kanałach premium z rodziny CANAL+: CANAL+ DISCOVERY, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT2. Oferta CANAL+ obejmuje  ponad 1000 premier filmów i seriali rocznie oraz ponad 2500 godzin transmisji sportowych na żywo. Największe hity filmowe i serialowe po raz pierwszy w telewizji. Nagradzane kino prosto z Hollywood i najnowsze polskie hity. Różnorodność gatunków. Najwięksi reżyserzy i aktorzy. Autorskie programy, relacje na żywo z największych wydarzeń w świecie filmu (Gala Oscarowa®, Gala Cezarów, MFF w Cannes). Najwyższej klasy rozgrywki sportowe: mecze UEFA Champions League, Barclays Premier League, Ekstraklasy i Ligi Europy UEFA, najlepsza koszykówka NBA, Liga Mistrzów Piłki Ręcznej, żużlowe Grand Prix, Puchar 6 Narodów Rugby,  prestiżowe regaty America’s Cup, wielkoszlemowe turnieje golfowe US Open i PGA Championship, Cavaliada: dostępne także na żywo  na urządzeniach mobilnych w serwisie nc+GO

Wszystkie kanały CANAL+ dostępne są w jakości HD z dźwiękiem przestrzennym DD 5.1. Możliwość wyboru wersji językowej. Bogata oferta filmowa dostępna na żądanie zarówno za pośrednictwem dekodera na ekranie TV, jak również  na tablecie, smartfonie lub komputerze w serwisie nc+GO.

Platforma jest również nadawcą szeregu własnych, unikalnych kanałów tematycznych. nSport+ to zaproszenie do świata wielkiego sportu, kanał pozwalający poznać niezwykle bogatą i różnorodną ofertę nc+ adresowaną do kibiców. W Ale kino+ widzowie znajdą najnowsze, nagradzane filmy – prosto z festiwalowych ekranów oraz amerykańską i europejską klasykę. Ale kino+ to również najnowsze, starannie wybrane seriale europejskie – kryminalne i szpiegowskie, a także autorskie cykle tematyczne i spotkania z uznanymi twórcami. Kuchnia+, pierwszy polski kanał kulinarny dla pasjonatów kulinariów, zarówno rozpoczynających swoją przygodę z gotowaniem, jak i wytrawnych adeptów tej sztuki. Z kolei Domo+ to jedyny polski kanał o projektowaniu przestrzeni, w której żyjesz, zapewnia praktyczne wskazówki i dostarcza inspiracji do zmiany wnętrz i ogrodów. Dzięki kanałowi dokumentalnemu Planete+ dowiesz się w o rzeczach, o których do tej pory nawet nie słyszałeś. MiniMini+ to bezpieczna stacja dla najmłodszych, najczęściej rekomendowana przez polskichrodziców. Rybka MiniMini, ulubienica maluchów, uczy przez zabawę i zachęca do poznawania świata pokazując mądre i wartościowe bajki. Dla dzieci w wieku szkolnym najlepszej rozrywki dostarcza kanał teleTOON+. teleTOON+ stawia na przygodę i humor. To świat niekończącej się zabawy!

nc+ to również najnowocześniejsze, technologie sprawiające, że oglądanie TV staje się jeszcze przyjemniejsze i dostosowane do indywidualnych upodobań widza, m.in.: PVR (personal video recording) - nagrywanie, przewijanie i pauzowanie programów; MULTIROOM, czyli telewizja nawet w sześciu pomieszczeniach jednocześnie; nc+ go TV - programy i filmy na życzenie, dostępne po podłączeniu dekodera do Internetu; serwis nc+ GO umożliwiający oglądanie telewizji i kolekcji VOD nc+ na wybranym urządzeniu (laptopie, tablecie lub smartfonie) w dowolnym miejscu i czasie, a także aplikacja CANAL+ Sport Online, która zapewnia kibicom dostęp do transmisji najważniejszych wydarzeń sportowych za pośrednictwem urządzeń mobilnych.

nc+ to niesamowite połączenie najbogatszej oferty wyselekcjonowanych treści i najnowszej technologii.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>