Platforma nc+ zaprasza na nowy sezon T-Mobile Ekstraklasy

2014-07-15
Fani piłki nożnej nie będą po mundialu zbyt długo się nudzić. Kilka dni po finale mistrzostw świata w Brazylii rozgrywki wznawia liga polska. Od 18 lipca wszystkie mecze T-Mobile Ekstraklasy kibice będą mogli oglądać wyłącznie w kanałach sportowych nc+. Wraz z początkiem sezonu 2014/2015 abonenci platformy uzyskają dostęp do transmisji spotkań również w internecie za pośrednictwem strony canalplussport.pl.

Top_Ekstraklasa-980_1

Start T-Mobile Ekstraklasy zbliża się wielkimi krokami. Zmagania najlepszych polskich klubów śledzić będzie można w sezonie 2014/2015 wyłącznie w kanałach sportowych platformy nc+. Spotkania będą transmitowane w CANAL+ Sport, CANAL+ Family oraz nSport.

- Z wielką przyjemnością chciałbym zaprosić do nc+ na nowy sezon T-Mobile Ekstraklasy. Jestem bardzo dumny, że emocjonujący wyścig po tytuł mistrza Polski  zostanie pokazany w tym sezonie ekskluzywnie w kanałach sportowych platformy nc+. Nasi abonenci będą mogli regularnie „spotykać się” ze swoimi ulubionymi drużynami i piłkarzami, a także cieszyć się wszystkimi najważniejszymi momentami sezonu – mówi Julien Verley, Prezes platformy nc+.

W nowym sezonie w każdej serii gier jedno ze spotkań - wybrane „meczem kolejki” - pokazywane będzie w specjalnej oprawie z użyciem dodatkowych, najnowocześniejszych systemów realizacji telewizyjnej.  W propozycjach CANAL+ Sport nie zabraknie znanych i cenionych przez kibiców magazynów piłkarskich, takich jak: Liga+ czy Liga+ Extra. Powróci Super Piątek, a w sierpniu także Gorączka Piłkarskiej Soboty oraz Grana Niedziela. Jednym z elementów oprawy meczów będą motywy muzyczne z piosenki „Jesteś zwycięzcą”, która powstała na zakończenie poprzedniego sezonu, a jej premierę kibice mieli okazję zobaczyć podczas transmisji Gali Ekstraklasy.

- Nasza ekipa dziennikarska oraz eksperci ciężko pracowali w „okresie przygotowawczym”, aby spełnić w nowym sezonie oczekiwania kibiców. Szykujemy na zbliżające się rozgrywki kilka nowości i niespodzianek. Jedną z nich będzie prezentacja wybranego spotkania w szczególnej oprawie jako meczu kolejki. Odliczanie do pierwszego gwizdka sędziego czas zaczynać. Ja już nie mogę się doczekać!– mówi Michał Jarocki, dyrektor ds. sportu platformy nc+.

Od tego sezonu abonenci nc+ będą mogli oglądać spotkania T-Mobile Ekstraklasy na żywo legalnie również w internecie. Mecze pokazywane będą w specjalnej aplikacji dostępnej na stronie canalplussport.pl, gdzie kibice będą mieli również dostęp do statystyk oraz materiałów video związanych z meczami, a także magazynów ligowych CANAL+.

W odświeżonej formule kontynuowana będzie akcja „największy+ meczu”, w której kibice wskazują najlepszych zawodników poszczególnych spotkań, a także graczy kolejki i rundy, by na koniec wybrać „Plusa Sezonu”. W poprzednich rozgrywkach został nim piłkarz Lecha Poznań Gergo Lovrencsics. Kibice biorący udział w głosowaniach będą przez cały sezon gromadzić punkty, a na koniec każdej rundy najaktywniejsi fani będą mogli liczyć na atrakcyjne nagrody.

Rozgrywki T-Mobile Ekstraklasy wystartują w piątek, 18 lipca. Podobnie jak miało to miejsce w poprzednim sezonie mecze będą przeważnie relacjonowane od piątku do poniedziałku. Ich układ zależeć będzie od rezultatów polskich klubów w europejskich pucharach.

W pierwszej fazie sezonu spotkania Legii transmitowane będą w terminach sobotnich.  Z kolei mecze Zawiszy, Lecha i Ruchu prezentowane będą w  niedziele. Na przestrzeni całego sezonu najwięcej kolejek widzowie zobaczą w systemie dwa mecze w piątek, trzy w sobotę, dwa w niedzielę i jeden w poniedziałek. Czasem te proporcje będą się nieznacznie zmieniać, a w tygodniach, kiedy są zaplanowane terminy FIFA na spotkania reprezentacji lub kolejki ligi polskiej w środku tygodnia, mecze poniedziałkowe przesuwane będą na niedziele.

Sezon 2014/2015 rozgrywany będzie w formule, którą wprowadzono rok temu. Po 30 kolejkach punkty oraz tabela zostaną podzielone na pół. W grupie A, w siedmiu seriach gier rozstrzygną się losy mistrzostwa kraju oraz awansu do europejskich pucharów, a w grupie B toczyć się będzie walka o utrzymanie w T-Mobile Ekstraklasie.


Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>