Platforma nc+ zaprasza na dzień z CANAL+ Sport i el Clasico!

2013-10-17
Wyjątkową niespodziankę przygotowała dla kibiców platforma nc+ na 26 października. Tego dnia o godzinie 18.00 rozegrany zostanie mecz, który elektryzuje fanów futbolu na całym świecie. Naprzeciw siebie staną piłkarscy giganci: FC Barcelona i Real Madryt. Abonenci platformy, którzy nie mają w swoich pakietach CANAL+ Sport będą mogli wykupić czasowy dostęp do tego kanału i pasjonować się tym wielkim wydarzeniem oraz innymi transmitowanymi tego dnia meczami.

el-classico-980x459
 
Kibice z niecierpliwością odliczają dni do starcia Barcelony z Realem, odwiecznej rywalizacji hiszpańskich potęg. Kto tym razem okaże się lepszy – Messi czy Ronaldo? Czy nowi trenerzy obu zespołów – Gerardo Martino i Carlo Ancelotti wpiszą się w klimat psychologicznej walki, jaką prowadzili ze sobą Pep Guardiola i Jose Mourinho? A może Gareth Bale zacznie udowadniać, że jest warty niemal 100 milionów euro, jakie zapłacił za niego klub z Madrytu? Odpowiedzi na te pytania poznamy 26 października wieczorem. 
 
Ten wyjątkowy mecz transmitowany będzie na antenie CANAL+ Sport. Wszyscy abonenci nc+, którzy nie mają tego kanału w swoich pakietach, będą mogli wykupić czasowy, całodobowy dostęp, który umożliwi im obejrzenie El Clasico oraz innych meczów pokazywanych tego dnia w CANAL+ Sport. Poza Gran Derbi będą to m.in. spotkania: Premier League Crystal Palace – Arsenal Londyn oraz T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków – Zagłębie Lubin, a także magazyn Liga+.
 
- Zapraszamy widzów na transmisję tego wielkiego meczu, a przy okazji do zapoznania się z naszą fantastyczną ofertą sportową. To kolejna propozycja platformy nc+ przygotowana specjalnie dla tych, którzy sportem niekoniecznie interesują się na co dzień. We wrześniu w podobny sposób udostępniliśmy abonentom dostęp do transmisji z meczu tenisowego Pucharu Davisa Polska - Australia. Jestem przekonany, że oferta, którą przygotowaliśmy na ostatnią sobotę października jest równie wyjątkowa, jak czekające nas El Clasico! – mówi Arkadiusz Mierzwa, dyrektor komunikacji i PR nc+.

Dostęp do czasowego okna CANAL+ Sport można zakupić w cenie 9,90 lub 14,90 PLN. Niższa cena obowiązywała będzie do 24 października. Aby skorzystać z oferty, należy złożyć zamówienie za pośrednictwem strony internetowej www.ncplus.pl lub telefonicznego Centrum Abonenta (801 044 944 lub 22 310 47 47).
 
Szczegółowe informacje oraz regulamin znajdują się na stronach: www.ncplus.pl oraz www.canalplus.pl

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>