Piłka ręczna w mistrzowskim wydaniu w nc+!

2013-08-26

Platforma nc+ poszerza swoją ofertę sportową. W nowym sezonie kibice będą mogli oglądać na jej kanałach Ligę Mistrzów piłki ręcznej. Pokazywane będą rozgrywki mężczyzn i kobiet (VELUX EHF Champions League i Women’s EHF Champions League). Prawa na wyłączność do tych elitarnych rozgrywek zostały zakupione na dwa lata. W transakcji zawartej z EHF pośredniczyła agencja MP & Silva.

reczna

Liga Mistrzów piłki ręcznej to całkiem nowa pozycja w ofercie platformy. Kibice szczypiorniaka będą mogli zobaczyć już wkrótce (29 sierpnia i 1 września w kanale nSport) mecze barażowe piłkarzy ręcznych o awans do elity pomiędzy Orlen Wisłą Płock i francuskim Montpellier HB, a od 18 września emocjonować się rywalizacją najlepszych drużyn Starego Kontynentu, w gronie których pewne miejsce ma zespół Vive Targi Kielce. W ubiegłym sezonie kielczanie fantastycznie prezentowali się w tych rozgrywkach - dotarli do Final Four, gdzie wywalczyli trzecie miejsce.

Na antenie kanałów nc+ pokazywane będą jesienią również spotkania żeńskiej Ligi Mistrzów. W fazie grupowej tych rozgrywek wystąpią Mistrzynie Polski piłkarki MKS Lublin.

W gronie komentatorów znajdą się specjaliści od tej dyscypliny sportu – Piotr Karpiński i Robert Skrzyński. Transmisje w nc+ realizowane będą w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technik telewizyjnych – m.in. super slow motion, kamery w bramkach - a meczom polskich drużyn towarzyszyć będzie specjalne studio nadawane z hali.

"Każdego roku EHF Champions League zyskuje coraz większe zainteresowanie. Pozyskanie praw do tych rozgrywek wzbogaci naszą wyjątkową ofertę sportową, którą - zgodnie z naszą strategią - sukcesywnie poszerzamy i urozmaicamy. Biorąc pod uwagę wzrost znaczenia polskich zespołów w rozgrywkach międzynarodowych, chcemy zapewnić naszym widzom możliwość śledzenia ich występów w gronie najsilniejszych zespołów występujących w elitarnych rozgrywkach EHF. Cieszymy się bardzo z zawarcia umowy na pokazywanie Ligi Mistrzów piłki ręcznej i mamy nadzieję, że przyczynimy się do wzrostu zainteresowania tą dyscypliną sportu w Polsce” - mówi Julien Verley, prezes platformy nc+.

Platforma nc+ jest posiadaczem praw do transmisji rozgrywek piłkarskich: Ligi Mistrzów, Ligi Europejskiej, T-Mobile Ekstraklasy, Premier League, Primera Division, Ligue 1 oraz Serie A. Na jej antenach można także śledzić m.in.: żużel – Enea Ekstraliga oraz cykl Grand Prix, piłkę ręczną – Liga Mistrzów mężczyzn i kobiet, koszykówkę – NBA i WNBA oraz tenis – mecze Pucharu Davisa i turnieje.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>