OSCARY® 2016 TYLKO W CANAL+ OTWARTE DLA WSZYSTKICH ABONENTÓW NC+

2016-01-14

CANAL+ jako jedyna telewizja w Polsce udostępni na żywo 88. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej®. Transmisję w nocy z 28 na 29 lutego poprzedzi półgodzinna relacja z czerwonego dywanu sprzed Hollywood & Highland Center. CANAL+ zaprasza także na skróconą relację z imprezy we wtorek, 1 marca o 21:00. Transmisja gali wręczenia Oscarów, relacja z czerwonego dywanu oraz wtorkowy skrót będą dostępne w ramach otwartego okna dla wszystkich abonentów platformy nc+, czyli nawet dla tych, którzy na co dzień nie mają CANAL+ w swoich pakietach.

"TEORIA WSZYSTKIEGO" ORAZ "GRA TAJEMNIC" - OSCAROWE® PREMIERY W LUTYM W CANAL+ CZYTAJ WIĘCEJ >>

Oscarową galę oraz jej skróconą wersję będzie można także obejrzeć w usłudze Canal+ VOD, która jest dostępna dla abonentów Canal+ m.in. poprzez dekodery podłączone do internetu, a także na urządzeniach mobilnych. Abonenci nc+ z CANAL+ w swoich pakietach będą także mieli łatwiejszy dostęp do transmisji Oscarów i ich skróconej relacji dzięki aplikacji nc+ GO, która umożliwia oglądanie nawet do 80 kanałów na żywo.

Tegoroczną oscarową galę poprowadzi amerykański aktor Chris Rock, który wystąpił w tej roli po raz pierwszy w 2005 roku. Rock był drugą czarnoskórą osobą w historii, która prowadziła oscarową galę – pierwsza była Whoopi Goldberg w 1994 roku.

W tym roku szansę na reprezentowanie kinematografii polskiej w oscarowym wyścigu ma „Punkt wyjścia” Michała Szcześniaka, który znalazł się na liście 10 produkcji ubiegających się o nominację do Oscara w kategorii krótki film dokumentalny.

Nominacje do Oscarów 2016 zostaną ogłoszone w czwartek, 14 stycznia. Wśród faworytów wymienia się „Spotlight” Toma McCarthy'ego - opowieść o bostońskich dziennikarzach, którzy wpadli na trop pedofilskiej afery w Kościele Katolickim. Szansę na statuetkę ma także zdobywca Złotego Globu 2016 „Zjawa”, nowy film Alejandra Gonzaleza Inarritu, którego „Birdman" zdobył Oscara rok temu. Grający główną rolę w „Zjawie” Leonardo DiCaprio ma na koncie już 5 nominacji. Na nominacje liczą też takie filmy, jak: „Carol" z Cate Blanchett i Rooney Marą, „Marsjanin" z Mattem Damonem, biograficzny komediodramat Davida O. Russella „Joy" z Jennifer Lawrence, Bradleyem Cooperem i Robertem De Niro, „Big Short" z Ryanem Goslingiem, Bradem Pittem, Steve'em Carellem i Christianem Bale'em oraz inspirowany sprawą Josefa Fritzla „Pokój”.

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>