Telewizja z internetem – nowa propozycja nc+ i Orange

2013-05-07

Dziś trafił do sprzedaży najnowszy, wspólny produkt platformy cyfrowej nc+ i sieci Orange. Dzięki nowej ofercie klienci będą mieli dostęp do 109 kanałów telewizyjnych, w tym 34 w jakości HD i mobilnego internetu z 8 GB limitem transferu danych. Wszystko w cenie 99 złotych miesięcznie.

Dodatkowym atutem oferty  „nc+ z Internetem” jest bezpłatny dostęp do pakietu CANAL+ Silver przez okres do 2 miesięcy od daty podpisania umowy. Dalsze korzystanie z rozszerzonego pakietu to dodatkowy koszt 20 złotych za każdy kolejny miesiąc.

Wspólnie z Orange przygotowaliśmy atrakcyjny produkt, który doskonale uzupełnia gamę oferowanych przez nas pakietów. To wyjątkowe połączenie tego, co najlepsze w telewizji z nieograniczonymi możliwościami mobilnego Internetu. Oprócz znaczących oszczędności, wygody regulowania rachunków, „nc+ z internetem” to ciekawa propozycja dla osób, które nie lubią ograniczeń, korzystając z dostępu do sieci w dowolnym miejscu i czasie – powiedział Julien Verley, prezes nc+. – To dopiero początek naszej współpracy z operatorem. Niebawem do sieci sprzedaży trafią kolejne, warte uwagi rozwiązania. W naszych ofertach można znaleźć wiele synergii, które z pewnością spotkają się z zainteresowaniem klientów oczekujących większej personalizacji i łączenia produktów telefonii komórkowej, telewizji i internetu. 

Współpraca z nc+ jest dla nas kluczowa i dlatego sukcesywnie ją rozwijamy. Dzięki niej możemy razem z naszymi usługami, zaproponować dodatkowo najbogatszą ofertę telewizji HD na polskim rynku. Dawno zauważyliśmy, że klienci oczekują kompleksowej oferty i rozwiązań, które łączą ze sobą wiele różnych produktów. Potwierdzeniem jest rosnąca popularność Orange Open oraz dosprzedaż pakietów naszego partnera – dodaje Maciej Witucki, prezes Orange Polska.

„nc+ z Internetem” to bogata i zróżnicowana oferta programowa dla całej rodziny. Wielbiciele kina znajdą tu aż 16 kanałów filmowych, w tym autorskie ale kino+ HD i MGM HD a kibice - 10 stacji sportowych, w tym nSport HD z rozgrywkami Ligi Mistrzów. Pakiet uzupełniają kanały dla dzieci i najbardziej popularne programy dokumentalne.

„nc+ z Internetem” to szereg oszczędności i benefitów. W zależności od wybranego dekodera, abonenci dostają do 111 złotych zniżki przy opłacie aktywacyjnej, a łączny rabat przy abonamencie przez cały okres obowiązywania umowy wyniesie 216 złotych w stosunku do zakupu produktów poza wspólną ofertą partnerów. Nowy produkt będzie dostępny nie tylko w sieci sprzedaży nc+, ale też we wszystkich salonach Orange. Proponowany czas trwania umowy to 24 miesiące.

 
Od dzisiaj, we wszystkich  salonach Orange rusza także sprzedaż standardowej oferty nc+. W najbliższych tygodniach zostanie uruchomiony kolejny wspólny produkt zintegrowany z usługą telefonii komórkowej, a w późniejszym okresie – oferta z Internetem stacjonarnym Neostrada.

Sprawdź ofertę nc+ z Internetem

Zainteresowała Cię nasza oferta?
zostaw swój numer – oddzwonimy w 15 minut
CZY JESTEŚ JUŻ ABONENTEM NC+?
ITI Neovision S.A., al. gen. W. Sikorskiego 9, 02-758 Warszawa, NIP 521-00-82-774, REGON: 010175861, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców, przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy KRS pod nr KRS: 0000469644, kapitał zakładowy: 441.176.000 zł, w całości wpłacony, Nr GIOŚ E0012413WBW.
zadzwoń do nas
22 22 00 000

Opłata wg stawek operatora

Godziny pracy naszych konsultantów:
Poniedziałek – niedziela8:00 – 22:00
Świętanieczynne
Zainteresowała Cię
nasza oferta?
Zostaw swój numer
Oddzwonimy w
15 minut

TA STRONA WYKORZYSTUJE COOKIES ROZUMIEM WIĘCEJ INFORMACJI>